די ג’יי למסיבה בבית

מסיבה בבית כבר מזמן הפכה לדבר של מה בכך, עידן הקורונה אפילו חיזק את זה בכך שהשאיר אותנו בבתים ובעקבות כך החלו להתפתח הופעות אינטימיות של אמנים בחצרות ובבתים פרטיים.

הקורונה אמנם ברובה מאחורינו אך הרעיון של מסיבות מצומצמות בבתים או חצרות פרטיים נשארו ונראה כי יותר ויותר מהמזמינים (המארגנים) כבר לא מסתפקים בהשמעת מוזיקה באמצעות מחשב ומגבר אלא מזמינים די גיי שירים את האירוע ויהיה על זה כמו שאומרים.

מה היתרונות של די גיי למסיבה בבית? כמה זה עולה? איזה מסיבות עושים בבית ועוד כל מיני סוגיות מיד לפניכם.

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה.

 

מחפשים די ג’יי למסיבה בבית מישהו איכותי וטוב שייצר לכם אווירה שתעיף אתכם ואת האורחים שלכם באוויר?

אם כן אז הגעתם למקום הנכון עם החברה שלנו פעימות מוסיקה לאירועים  אנחנו נדאג לכם למסיבה שלא תשכחו!

הצעת מחיר הוגנת בהתאם לגודל של המסיבה שלכם!💰

עשרות מסיבות בלתי נשכחות עם קהל מדהים אשר נכנס לנו ללב! ❤️

ליווי אישי והתאמה אישית של המוזיקה המתאימה ביותר לכל שלבי המסיבה שלכם🎵

תקליטנים איכותיים בעלי ניסיון עשיר המתמחים במסיבות פרטיות ובמסיבות עסקיות הפרוסים בכל הארץ 🎧

 בניית הפלייליסט המושלם עם כל השירים הטובים ביותר בהתאמה לקהל שלכם ולקונספט של המסיבה שלכם🎼

הערך המוסף של די גיי למסיבה בבית

די גיי זה לא רק השמעת מוזיקה, די גיי זה התאמה של מוזיקה לקהל כולל יכולת לבצע שינויים במהלך הערב, די גיי זה מגוון שלם של אפשרויות מוזיקה, אבל בעיקר די גיי הוא רוח חיה של מסיבה, היכולת להלהיב את הקהל, המניפולציות שהוא יכול לעשות על המוזיקה (למשל סקראצינ’ג), השילוב של רימקסים שהוא עצמו עשה ורימקסים בכלל כל עלו נותנים ערך נוסף למסיבה שלא תצליחו ליצור בכל דרך אחרת.

למדריך המלא שלנו: עם כל מה שאתם צריכים לדעת על מוזיקה 

נוסיף לכך די גיי מאפשר למארגני המסיבה להתפנות למסיבה עצמה, לאורחים, לדאוג ששאר הדברים מתפקדים (שלא ייגמר האלכוהול למשל) ולהנות בעצמם.

 

די ג'יי למסיבה בבית תקליטן למסיבה

 

מדוע שדי ג’יי יבוא להיות תקליטן באירוע פרטי וקטן?

נאמר את האמת, כי זו הפרנסה וזה לא משנה מה כמות הקהל הנוכח?, די גיי הוא סוג של אומן שמגיע כשהוא מוזמן. ואם זאת, יש גם אתגר שדי ג’ייז מחפשים בתיקלוט באירוע פרטי בבית או בחצר והוא הצורך להיות מדויק יותר במוזיקה, לדעת לזהות ניואנסים של דרישות הקהל, משהו שבתוך קהל גדול לפעמים הולך לאיבוד.

 

איך לבחור תקליטן למסיבה בבית?

מציאת תקליטן לאירוע פרטי בבית היא פעולה יחסית יותר קלה ממציאת תקליטן לאירוע גדול. באירוע בבית לרוב מדובר בקהל הומוגני מבחינת גיל ובסבירות גבוה גם בטעם או בקרבה המוזיקלית ועל כן גם די גיי שאינו בעל ניסיון רב יוכל לתת מענה מתאים.

מבחינת איתור, גם כאן אנו ממליצים להיפגש עם התקליטן, לספר לו מה אתם מחפשים ולשמוע ממנו תוכנית ראשונית של מוזיקה שהוא מציע. בדרך זו תוכלו לראות האם אתם והוא באותו ראש וכיוון. בנוסף בקשו ממנו להגיע לשמוע ולראות תקלוט שלו באירוע אחר או אפילו קטעי וידיאו שצולמו מאירועים שהוא תיקלט בהם.

כמובן שלא יזיק אם יהיו לכם גם המלצות מאחרים על התקליטן או שתקראו עליו חוות דעת ברשת. מומלץ גם להסתכל באתר שלו, להתרשם מהדברים שהועלו לשם מבחינת ידע, מקצועיות ותוכן.

 

האם יש מגבלה של השמעת מוזיקה למסיבות באירוע פרטי בבית?

מכיוון שהבית שבו מתקיים מסיבת הריקודים ככל הנראה נמצא בשכונת מגורים (אנחנו לא מכירים בתי מגורים שנמצאים באמצע היער או באזור תעשייה), אתם כפופים לתקנות מניעת רעש משנת 2013.

על פי תקנות אלו עליכם לחדול מהשמעת מוזיקה לאחר השעה 2300 (שעה לפני חצות) בימי השבוע ובשעת חצות בסוף שבוע. עד השעות הללו נקבע כי מותר להשמיע רעש מכל סוג שהוא (מוזיקה היא אמנם לא רעש, אבל יש כאלו שיכולים לחוות אותה כגורם מרעיש).

אי עמידה בכללים הללו, תוביל קרוב לוודאי, אם יש לכם שכנים לא סבלניים, להזמנת משטרה, סגירת המסיבה וככל הנראה גם קנס כספי שקצת מבאס ומוציא את החשק.

אנחנו מאד בעד מוזיקה ומסיבות גם מסיבות בבית, אך מבקשים להזכיר כי מסיבה מתי שהוא נגמרת אבל השכנים שלכם נשארים. ואם אתם לא עוברים דירה מיד לאחר המסיבה, סביר להניח שאתם תפגשו אותם, תמשיכו לחיות לצידם ולפעמים גם תצטרכו עזרה כזו או אחרת מהם. אז תעשו מסיבה אך לפני כן תעדכנו את השכנים, תתחשבו בהם, אולי גם תזמינו אותם. יש הרבה אמת במשפט “טוב שכן קרוב מאח רחוק“.

לעוד מידע בנושא – מוזיקה לאירועים

 

אילו סוגי מסיבות אפשר לעשות בבית?

אופי מסיבה שנערכות בבית או בחצר הבית נקבע לרוב לפי סיבת המסיבה, סוג הקהל ולפי המרחב שהמקום מאפשר.

מרבית מסיבות הבית נחגגות עבור ימי הולדת, חינה, בר/בת מצווה, שחרור משירות צבאי, מעבר לחו”ל, מסיבות קיץ וחופש. מרבית המסיבות הללו הן עבור קהל יחסית הומוגני שהוא קהל נוח לדי גיי והוא יכול ממש להפעיל בו את קסמיו.

סוג המסיבות הפופולארי ביותר בישראל (וכנראה גם בשאר העולם) הוא מסיבת בריכה (pool party) שנערכת בתקופת הקיץ שניתן להשתמש בבריכה בלי לקפוא. לרוב מדובר באירוע בבית פרטי עם חצר גדולה הכוללת בריכה עם סןג של רחבה מסביב. המוזיקה, הריקודים והאלכוהול מהווים נקודת מוצא טובה ומשתלבים היטב בפעילות סביב ובתוך הבריכה (קפיצה, תנועה וריקוד במים).

סוגי מסיבות אפשר לעשות בבית עם תקליטן

כמה עולה להזמין תקליטן למסיבה בבית?

התשלום לתקליטן המגיע למסיבה בבית או בחצר פרטית יהיה נמוך יותר מתשלום עבור אירוע גדול שמחייב יותר ציוד ומחייב יותר היערכות. אם זאת, מבחינה מקצועית, התקליטן נדרש לאותה רמה של מקצועיות, ועל כן גובה התשלום יושפע בעיקר ממיקום האירוע, האם יש חשמל זמין, תאריך (למשל, סופי שבוע ותאריכים מיוחדים מתומחרים במחיר גבוה יותר לעומת אירועים ביום ראשון שמתומחר נמוך יותר).

העלות יכולה לנוע מ 1000 ₪ ועד כמה אלפי שקלים בודדים.

להצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לתקליטן מקצועי שירים לכם את המסיבה פנו אלינו עוד היום!

לסיכום

מסיבה בבית היא חוויה מיוחדת. מוזמנים אליה אנשים שככל הנראה הם בסגנון שלכם או שאתם מרגישים איתם נוח (חברים, שכנים או משפחה).

בכדי שאתם כמארגנים תוכלו גם לחגוג ולשמוח באירוע שכזה, חשוב שתהיו פנויים עד כמה שאפשר מלהתעסק במנהלות, על כן אנו ממליצים שתיקחו תקליטן שיוביל את האירוע מבחינה מוזיקלית.

תקליטן מקצועי ייתן לכם שקט בחזית המוזיקה, ידע לבצע התאמות לכל מה שמתפתח באירוע וכמובן יהיה בקשר איתכם לאורך האירוע בכדי לדייק עד כמה שאפשר את המוזיקה ואת האווירה אליכם, לקהל ולמסיבה.

שאלות נפוצות

התקליטן יגיש כל מוזיקה שמארגני האירוע יבקשו. כל תקליטן או די גיי, בוודאי באירוע פרטי נערך בהתאם למוזיקה שמארגני האירוע מבקשים תוך כדי שילוב תוכן מוזיקלי נוסף שיכול להרחיב את הרפרטואר. תקליטן טוב ישלב תכנים נוספים בהתאם לידע והניסיון שלו וכמובן בהתאם לתגובת הקהל.
ככל שהאירוע גדול יותר מבחינת משתתפים, האווירה שהדי גיי מייצר משפיעה יותר ומורגשת יותר, אך די גיי טוב יצליח ליצור אווירה מדהימה גם באירוע קטן. החיסרון המרכזי הוא מגבלת זמן השמעת המוזיקה וייתכן כי דווקא כשהמסיבה הניעה והקהל בשיאו תאלצו לסוגר את העסק בכדי להתחשב במנוחת השכנים.
אנחנו בטוחים שלכם אין בעיה בתור מארגני המסיבה או בתור האורחים עם מוזיקה מקפיצה, אך סביר להניח שלשכנים שלכם תהיה בעיה עם הרעש שמפריע להם או לילדים לישון. אנו ממליצים שתשתפו מראש את השכנים במסיבה המתכוננת, נסו לבדוק האם ניתן למשוך מעט את שעת הסיום?. מניסיון שלנו שכנים שמשתפים אותם מרגישים שמתחשבים בהם והם נוטים להיות פחות נוקשים.