מעברי דירות קטנות

דירה יכולה להיות תקופה מלחיצה במיוחד עבור כל אחד, אבל אם אתה עובר למצב אחר זה עלול להרגיש מהמם. להלן מספר טיפים שיעזרו לך להתכונן למהלך שלך למרחקים ארוכים ולהקל על המעבר שלך.

  1. תכנן מראש – התחל לתכנן מוקדם כך שיהיה לך מספיק זמן להתכונן לקראת יום המעבר. ארגן את התאריך למהלך שלך והרשה לעצמך זמן רב להקצות למקרי חירום.
  2. אחסן פריטים בצורה בטוחה – שימוש בקופסאות הובלה הוא רעיון טוב, אך עליך לארוז אותם בבטחה כדי שהם לא יימעכו או יישברו כתוצאה מהערמה גבוהה מדי. אתה יכול לרכוש מיכלים מיוחדים הניתנים לערימה הנקראים מיכלים פתוחים, אשר מושלמים לטלוויזיות בעלות מסך שטוח ופריטים מגושמים כגון כריות ושמיכות. אם אתה משתמש בקופסאות קרטון, טען קודם כל פריטים כבדים יותר ותמיד זכור למלא חללים ריקים בחפצים קטנים קלים כמו ספרים או שמיכות לפני סגירת הדשים על הקופסה שלך. אל תשכח לסמן תוויות שבירות על כל דבר שעשוי לדרוש טיפול מיוחד במהלך הטיול.
  3. ארגן פריטים – ודא שכל הקופסאות שלך מסומנות בהתאם, בין אם הן מכילות כלי מטבח או אביזרים לאמבטיה. מומלץ להשתמש בסוגים דומים של תיוג על כל קופסה כך שיהיה יותר קל לצוות הנע לזהות מה נכנס לאיזה חדר בביתך החדש. כמו כן, עליך לשמור פריטי לבוש יחד בשקיות אחסון גדולות המסומנות בטושים קבועים, תוך שמירה על פריטי בית אחרים עטופים בנפרד, כגון כלים וכלי זכוכית.
  4. ארוז חכם – כאשר אתה אורז את הדברים שלך עליך לוודא שאתה מתמקד בחיסכון במקום ומבטל את הצורך להרים ארגזים כבדים. שברו את הקופסאות והשתמשו בקופסאות קטנות יותר לחפצים כבדים יותר. ניתן גם לעטוף פריטים גדולים בשמיכות או להכניס אותם לפחי אחסון.
  5. יסודות תחבורה – אם טרם עשית זאת, עכשיו זה זמן טוב להחליט מי ינהג באיזו מכונית ועם אילו אפקטים אישיים. וודא שכל המכוניות פועלות כראוי והיה מספיק גז לפני שמגיע היום. כמו כן, מומלץ לבדוק ידנית את רמות נוזל הבלמים של הרכב לפני היציאה. לבסוף, זכור לקחת איתך כל החפצים האישיים החשובים, כולל מסמכים חשובים, מרשמים, ניירת משפטית, מפתחות רזרבים, מפות דרכים או מערכות GPS.
  6. עקוב אחר ההובלה שלך – חברות הובלה עשויות להיות קשות לאיתור לאחר המעבר שלך אם משהו משתבש, לכן עליך תמיד לשמור את מספר הראשי של חברת ההובלה ופרטי יצירת הקשר לכל חפצים אישיים או כלי רכב שהולכים איתך.
  7. הישאר מסודר – אם אפשר, רשום יומן של כל התאריכים והשעות שבהם הרכוש שלך נאסף ונמסר תוך שמירה על כל הקבלות במקום אחד. זה יעזור להקל על התהליך אם משהו ילך לאיבוד בדרך.
  8. השאירו זמן לעצמכם – התנועה מספיק קשה מבלי לדאוג לכל פרט של הכנה על כל זה. נסה להקדיש זמן פנוי במהלכו אינך מתמקד באריזה או במתח כדי שתוכל להירגע לפני שמגיע היום.
  9. הפוך את הבית החדש שלך לנוח – למרות שאתה צריך לחכות עד שהצוות הנע יעזוב לתכנן לאן הכל יגיע, לעשות זאת לפני שהם מגיעים הוא רעיון טוב. התחל בפירוק פריטי יסוד כמו מצעים וחומרים לאמבטיה כך שהבית שלך ירגיש יותר כמו שלך ביום ההגעה. ניתן להשתמש במצעים כמו וילונות או מפות שולחן למשל, בעוד שניתן לתלות מגבות על הקירות במקום תמונות במידת הצורך.

-תחל לתכנן מוקדם כך שיהיה לך מספיק זמן להתכונן ליום המעבר. ארגן את התאריך למהלך שלך והרשה לעצמך הרבה זמן להקצות למקרי חירום. -שימוש בקופסאות הובלה הוא רעיון טוב, אך עליך לארוז אותן בבטחה כדי שלא יימעכו או יישברו כתוצאה מהערמה גבוהה מדי. . -הניח את הפריטים הכבדים ביותר שלך בתחתית כל קופסה לחלוקת משקל שווה. בדרך זו, הם לא יימעכו או יישברו בעת ערימה. פריטים בהירים יותר צריכים להיות ארוזים כלפי מעלה.-תייגו את הקופסאות שלכם בבירור בעזרת סמנים קבועים, כך שלא תאבדו שום דבר במהלך המעבר. -תרמו כל בגד שעשוי שלא להתאים יותר לביתכם החדש לפני שמגיע יום המעבר. אתה יכול גם לארגן ארונות ומגירות מראש כדי להקל על העניינים.-השתמש במידות ארון המיועדות במיוחד לתליית בגדים במידת האפשר מכיוון שקופסאות אלו יציבות יותר מאשר מלבניות סטנדרטיות הנוטות להתהפך בקלות.

-הסר כל תמונות או תמונות אישיות מהקירות לפני יום המעבר, כך שתוכל לתלות אותן במיקום החדש שלהן לאחר שהכל הגיע בשלום במקום לנסות לעשות את הכל בחיפזון. -ארוז כלים וכלי זכוכית בזהירות בקופסאות או עיתונים עבור הובלה בטוחה. אתה יכול גם להשתמש בעטיפת בועות במידת הצורך, אך וודא ששום דבר לא ארוז היטב מדי.-העבר חדר אחד בכל פעם לאחר סיום אחרון של כל חלל כדי לוודא שהכל לא יפריע לפני שאתה יוצא. -הסר את הדלת מהמקרר שלך כך שלא תכתם לכלוך או יימחץ על ידי פריטים אחרים במהלך המעבר. זה יאפשר למכשיר לשבת בבטחה על צדו מבלי לגרום נזק.-אל תשכח חפצי ערך כגון תכשיטים, כסף או מסמכים חשובים בעת האריזה מכיוון שקל להתעלם מדברים אלה בלחץ. שים אותם במקום שהם לא יישכחו כמו בתוך קופסת דגנים ריקה למשל.

-העבר בגדים לחדר המתאים ברגע שהם מגיעים, כך שלא תצטרך לדאוג לגביהם מאוחר יותר. מהמטען שלך כן.-שמור כמה פריטים אישיים בחוץ, כך שאתה עדיין מרגיש שאתה גר בבית החדש שלך למרות שהכל עדיין לא שם. זה ישמור על רמות הלחץ עד שיגיעו החלקים האחרונים.

יצירת קשר מהירה