מעבר דירה

הדרך הטובה ביותר לעבור לבית חדש תלויה אם הבית החדש שלך דומה בגודלו ובפריסתו לזה שאתה גר בו כרגע. אם שני הבתים שונים מאוד זה מזה, אולי עדיף למכור את כל החפצים שלך ולקנות רהיטים חדשים לגמרי בנכס החדש שלך במקום להעביר הכל. לדוגמה, אם אתם גרים בבית עירוני בעצמכם ועוברים לבית מרווח, חד משפחתי על מגרש גדול, אתם עשויים להחליט שקניית רהיטים חדשים היא הדרך הטובה ביותר. אם יש לך שני ילדים ואתה עובר מבית בסגנון חווה עם שלושה חדרי שינה לבית דו-מפלסי עם ארבעה חדרי שינה, אולי עדיף להעביר את כל החפצים שלך.

דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון כשאתה נכנס לבית חדש הוא האם יהיה צורך לבצע שיפוצים או לא לפני שתוכל לגור בו בנוחות. לדוגמה, אם הנכס החדש שלך זקוק לתיקונים גדולים כגון שכבה חדשה של צבע ואולי שטיחים חדשים לכל אורכו, שיפוצים מסוג זה עשויים להימשך חודשים לפני שהושלמו. במקרה זה, זה עשוי להיות יותר מעשי עבורך לעבור לדירה זמנית או למלון.

כששכירת דירה או מלון אינה מעשית, העברת הכל בנסיעה אחת תעבוד גם היא בסדר – הכל תלוי בך. אם עדיין יש לך כמה רהיטים בבית הקודם שלך, זה יכול להיות שימושי לאחסן ריהוט זה באחסון עד לסיום תהליך השיפוץ ולאחר מכן תוכל להעביר את הפריטים המאוחסנים שלך חתיכה אחר חלק כפי שהם נחוצים בבית החדש שלך. אתה יכול גם לאחסן אותם במקום אחר אם אתה לא רוצה אותם יותר. יש אנשים שפשוט משאירים את הרהיטים הישנים שלהם מאחור עם בעל הבית הקודם שלהם כאשר הם עוזבים את הבית על ידי מכירתם ב- craigslist או מסירתם בחינם באתרים כמו Freecycle. מה שעובד הכי טוב עם המצב הספציפי שלך!

מה הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר עוברים לבית חדש?

הדבר הראשון שצריך לעשות בעת מעבר לבית חדש הוא לבדוק את הנכס ולבדוק אם יש לו נזקים. במדינות מסוימות, זה ייחשב לאחריותך אם נגרם נזק לנכס בזמן שאתה שוכר אותו מבעל הבית או מחברת הניהול. יתכן שתרצה לתעד כל נזק קיים בתמונות או בוידאו לפני המעבר לגור, למקרה שיקרה משהו לאחר שתעבור לגורם שתזדקק להוכחה מתועדת למה שקרה קודם לכן.

אם יש לך פוליסת ביטוח לשוכר, לא אמורה להיות בעיה שכן ביטוח מסוג זה מכסה תאונות שעלולות לקרות בנכס ההשכרה שלך ללא קשר למי שעשה זאת או כיצד אירעה. אם עדיין אין לך ביטוח שוכר, הירשם לכמה מייד! זה בדרך כלל עולה רק בסביבות כמה מאות שקלים לשנה לכיסוי מקיף.

מה עליך לעשות עם הבית הקודם שזה עתה יצאת ממנו?

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתקשר לבעל הבית שלך ולהודיע ​​לו שאתה רוצה לצאת באופן רשמי ולמצוא דייר חדש. אם עדיין אין להם שוכרים בתור, אתה יכול לעזור להם על ידי פרסום במקומות כמו קרייגסליסט והצבת שלטי 'להשכרה' על הדשא או הדלת שלך. אתה יכול גם לשאול אם הם מעוניינים למכור את כל הרהיטים שלהם מכיוון שזה עלול להיות קשה להציב מודעות לפריטים גדולים יותר כמו סטים לספות ומכונת כביסה/מייבשים.

אם הם רוצים להמשיך לשכור את הבית הישן אך עדיין רוצים לנקות אותו, הציעו לנקות אותו בעצמכם לפני שאתם יוצאים החוצה; סביר להניח שזה יעלה הרבה פחות מבעל הבית הקודם ששכר חברת ניקיון מקצועית. אתה יכול גם לבצע שיפוצים קלים כדי לשדרג את הבית ולהכניס ריצוף חדש, צבע קירות וכו '. זה יעזור לשוכרים הבאים לדעת שעשית עבודה טובה לפני שאתה עוזב החוצה והשאיר אותם עם לוח נקי. יכול להתחיל מעת כניסה לביתך.

יצירת קשר מהירה