פתרונות אחסון לבית

כאשר אתה חושב כיצד לאחסן פריטים בבית שלך, הדבר הראשון שעולה לך בראש הוא אולי קופסאות או מדפים, אך ישנם דברים רבים אחרים שיכולים לעבוד באותה מידה.

חלק מאפשרויות האחסון הללו כוללות: ערימת מיכלים עם מכסים זה על זה למטבח; שימוש במתלים תלויים בחדרי אמבטיה ובארונות; שימוש בשמיכות מתחת למיטה לבגדים או מצעים מחוץ לעונה; אפילו שימוש במוטות וילונות מקלחת כדי לחסוך מקום בחדר האמבטיה שלך עם אגרטלים דקורטיביים או עציצים!

השתמש במאמר זה לרעיונות כדי לדעת מה אתה יכול לעשות כדי להתארגן, ולחסוך כסף על רכישות חדשות במקביל. לעולם לא תדע איזו טכניקה מתאימה לצרכים שלך עד שתנסה אותה!

עקוב אחר מה שיש לך באוסף הסבון שלך, כך שתדע תמיד מה יש לך בהישג יד. אם הסבון לא נראה מלוכלך או שחוק, ניתן להשתמש בו שוב על ידי חיתוך חתיכות קטנות ליצירת סורגים חדשים. בדרך זו, כל סרגל בו תשתמש יחזיק הרבה יותר זמן מהרגיל ויחסוך כסף בו זמנית!

אחסון מטבח עדיף כאשר אתה עובד עם חללים קטנים. למרות שזרוק אוכל ישן ומציאת בתים חדשים לתבלינים שלך עשוי להיראות מספיק, אתה יכול גם להיות יצירתי על ידי אחסון פריטים בארונות המטבח שלך. בנוסף להערמת קערות זו על זו, נסה לתלות מיכלי זכוכית מבפנים של דלתות ארון או אפילו לאחסן כלים בכוסות או כוסות. זו דרך מצוינת לחסוך מקום!

מומחים למעשה ממליצים להשתמש במוטות וילון מקלחת כשטח אחסון נוסף. לאחר הסרת וילון המקלחת, פשוט הברג מוט מתח לקיר שמעל מסגרת הדלת, ומאפשר מקום נוסף לאחסון דברים כגון מגבות! אם אין פתח בקרבת מקום, אתה יכול להתקין שני מוטות מתח אנכיים לאורך קיר סמוך ליצירת מתלה ייבוש לבגדים.

השיטה המסורתית לחסוך מקום היא שימוש במיכלי ערמה עם מכסים למעלה. עם זאת, זה יכול להיות זמן רב מכיוון שאתה צריך להסיר את המכסה מכל מיכל על מנת לגשת לאחד שהוא מכסה. אלטרנטיבה תהיה ערימת אותם מכולות אנכית כך שלא תצטרך להסיר דבר מלבד המכסה! טכניקה זו חוסכת הרבה זמן ומאמץ, במיוחד אם אתה מתמודד עם פריטים קטנים רבים כגון תבלינים או מוצרים יבשים!

עד כה, כולם ראו את המתלים המושכים את העין התלויים על פתחי הדלת ומאפשרים לך לאחסן את המעילים שלך ובגדים אחרים מחוץ לטווח הראייה כאשר אינם בשימוש. אבל האם ידעת שניתן להשתמש בהם גם בחדר האמבטיה שלך? כל שעליך לעשות הוא לחבר את המתלה לחלק האחורי של דלת חדר האמבטיה שלך ולאחסן מגבות, מטליות או פריטים אחרים מבלי לתפוס מקום במקומות אחרים בחדר האמבטיה שלך.

בארון חדר שינה, מוטות תלויים הם דרך מצוינת לאחסן בגדים תוך חיסכון במקום. עם זאת, אם אין לך מספיק שטח רצפה לבגדים מקופלים, ייתכן שיהיה קשה לארגן אותם כראוי על המוט. חלופה אחת תהיה להשתמש בשמיכות מתחת למיטה לבגדים או מצעים מחוץ לעונה. כאשר מגלגלים ומניחים אותם בתוך כיסויים אלה, אתה יכול להחליק אותם מתחת למיטה שלך עד שיהיה צורך שוב! טכניקה זו שומרת את כל הבגדים העונתיים במקום אחד כך שתמיד תדע מה יש לך בהישג יד.

על מנת להיפטר מעומס מכל הזוויות, עליך לתלות את הבגדים. זה מסיר את הצורך לשמור על קולבים נוספים תוך חיסכון במקום במגירות או בארונות שלך. אם אין לך מספיק מקום לארון לשיטה זו, נסה להשתמש במוטות וילון מקלחת – זה יאפשר לך להסיר כל אחסון אחר מהדרך!

למרות שזה אולי נראה כמו שכל ישר, מעקב אחר מה שכבר יש לך יכול לחסוך הרבה זמן וכסף בעת ניסיון להתארגן. אם משהו עדיין לא נראה מלוכלך או שחוק, אין סיבה שאפשר יהיה להשתמש בו שוב על ידי ניתוק חתיכות קטנות ליצירת סורגים חדשים. בדרך זו, כל מוט יחזיק הרבה יותר זמן מהרגיל ולעולם לא תבזבזו כסף על רכישת יותר!

יצירת קשר מהירה