תקליטן לאירועים עסקיים

חברות עסקיות רבות נוהגות לקיים אירועים עסקיים ואירועים חברתיים.

אירועים עסקיים נועדו לרוב לקדם את החברה מבחינה עסקית (גיוס לקוחות, עידוד לקוחות קיימים, חשיפה של שירות חדש וכדומה). אירועים חברתיים נועדו בעיקר לרווחת העובדים, בני משפחותיהם ולעיתים גם כאירוע ללקוחות כחלק מהוקרה וחיזוק קשר מתמשך.

אירועים של חברות עסקיות כוללים סוגים שונים של מטרות, תוכן ואף של מזון ושתייה. לצד זאת נראה כי  בכל האירועים העסקיים, כמעט ללא יוצא מהכלל, תוכלו למצוא תקליטן המשמיע מוזיקה בהתאם לאופי והמטרה של האירוע.

המוזיקה היא חלק מכל אירוע עסקי.

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

מחפשים תקליטן לאירוע עסקי? רוצים אירוע מיוחד שכולם ידברו עליו? אם כן אז הגעתם לחברה המקצועית ביותר במוזיקה לאירועים!

 מחירים נוחים ומשתלמים בכל שיטות תשלום שיש!   💰

ליווי אישי בבחירת המוזיקה והאווירה לכל שלב באירוע 🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון עשיר המתמחים בחתונות גדלות וקטנות 💍

 בניית פלייליסט מוזיקלי בהתאמה אישית לקונספט של האירוע  🎼

8 שאלות שרציתם לשאול וטרם יצא לכם, על תקליטן לאירוע עסקי

איך מוזיקה יכולה לעזור ליצור אווירה במהלך אירוע חברה?

בקלות, כי זה מה שמוזיקה עושה, היא יוצרת אווירה. ללא קשר לסוג האירוע, גם אם זה יום הולדת לילדה בת 10, חתונה, בר מצווה, אירוע פורים לעובדי החברה וכדומה.

המוזיקה קובעת את הטון ואת האווירה של האירוע על ידי כך שהתקליטן נערך מראש עם מוזיקה מתאימה לקהל, אך יותר מכך, הוא יודע לחוש את הקהל ולהתאים את השיר והמוזיקה ברגעם הנכונים.

תקליטן לאירועים עסקיים

האם יש הבדל בסוג המוזיקה שצריך להשמיע באירועים עסקיים מסוגים שונים?

את המוזיקה לאירוע מתכננים, קובעים ונערכים אליה מראש. מארגני האירוע המזמינים תקליטן, נפגשים עימו פרק זמן משמעותי לפני האירוע ומציגים בפניו את אופי ומטרת האירוע, את המאפיין של האורחים באירוע ובעיקר מה הציפייה שלהם מהחלק המוזיקלי של האירוע.

לאחר המפגש עם המארגנים, התקליטן מתחיל להיערך, מתכנן רשימת שירים, נערך עם רימקסים ובודק מה הכי חדש והכי מקובל בסוג המוזיקה המסוימת. תקליטן מקצועי מגיע לאירוע מתוכנן עם תוכנית עבודה, סדר השמעה של שירים ושירי גיבוי.

מהם היתרונות של שילוב מוזיקה באירועי חברה?

כבר ציינו בתחילת המאמר כי מוזיקה מייצרת אווירה, אך באירועים היא הרבה יותר מזה, המוזיקה מהווה סוג של שמיכה.

המוזיקה מאפשרת לאנשים שאינם בתוך השיח החברתי והעסקי, פשוט לשבת ולהנות מהמוזיקה, בלי להרגיש לא שייכים, היא מאפשרת לאורחים להיות עם עצמם ולא להרגיש שהם חייבים להשתלב במשהו. לחלופין בתכנון נכון וביצוע מדויק המוזיקה לא פוגעת ברצון של אנשים להתחבר, לתקשר ולשוחח.

מוזיקה גם ממלאת מרחבים “מתים” של האירוע. כאשר המוזיקה אינה מובילה או קובעת את הטון לאירוע, למשל בזמן התכנסות לארוחה, היא פשוט ממשיכה להתנגן רק שהפעם היא הופכת להיות בתפקיד משלים לפעולה העיקרית הנוכחית.

מהן היתרונות של העסקת תקליטן מקצועי לסוגים שונים של אירועים עסקיים?

תפקידו של תקליטן מקצועי הוא בראש ובראשונה לדעת להתאים את המוזיקה והשירים לסוג הקהל בהתאם לאופי האירוע.

תקליטן לא מקצועי עלול להיתקע עם קהל שלא משתף פעולה, שלא מגיב למוזיקה כפי שהיה מצופה והוא לא יידע אילו פעולות צריך לעשות בכדי לצאת מהמצב הזה. לעומת זאת, תקליטן מקצועי מגיע מוכן עם פתרונות ואלטרנטיבות לכל מיני סיטואציות שיתפתחו במהלך האירוע.

תקליטן מקצועי מבצע עבודת מחקר בכדי להכיר יותר את החברה העסקית שמעסיקה אותו בכדי שיכול להשתמש במידע ולשלב אותו במהלך האירוע.

את מקצועיות התקליטן תוכלו לזהות כבר בשלב יצירת הקשר ומפגש ראשוני עם המארגנים. תקליטן מקצועי יבקש מידע על אופי אירוע, ישאל על מאפייני של האורחים, במקרים מסוימים, למשל אם מדובר באירוע לעובדים, יבקש לשוחח עם מספר עובדים מייצגים, בכדי להכיר את השטח עצמו ואת הציפיות שיהיו.

כמובן שתקליטן מקצועי מגיע עם ציוד איכותי ומתאים לדרישות האירוע. ציוד שניתן דרכו להעצים את חווית המוזיקה באמצעות שילוב של אטרקציות לסביבת הריקודים או בכלל למרחב האירוע.

תקליטן 1

איזה סוג מוזיקה עלי לבחור לאירוע העסקי שלי?

את התשובה לשאלה הזו אפשר למצוא בשיח משותף עם תקליטן מקצועי בעל ניסיון באירועים עסקיים. כמעסיק ומארגן האירוע, תוכל לשתף את התקליטן במטרות האירוע,  מי האורחים, שעות ומיקום ובעיקר לחדד את הציפייה שלך מהחוויה של האורחים.

התקליטן על בסיס הניסיון והידע שלו, יציע את סוג הכיוון המוזיקלי שסביר להניח הכי מתאים לתת מענה והגעה למטרה, יסביר גם מדוע ויוסיף הצעות נוספות שיכולות לסייע.

יש אירועים שהינם בעלי אופי רגוע ואז המוזיקה צריכה להיות כזו שמאפשרת גם האזנה נעימה אך גם שיח והתקשרויות של האורחים אחד עם השני.

יש אירועים שמטרתם לחגוג אירוע מסוים, למשל 10 שנים לפעילות של החברה. באירוע כזה המוזיקה צריכה ל”הרים” את הקהל, ליצור אווירה של חגיגיות, לחזק את תחושת ההישג ואף לתת לאורחים מרחב של פורקן ושחרור.

למדריך המלא שלנו בנושא מוזיקה לאירועים

תקליטן לאירועי עסקים

אילו שירותים מספקים DJ’s לאירועים עסקיים?

DJ’s מקצועיים מעבר להשמעת המוזיקה והשירים כתפקיד הבסיס שלהם, יכולים להוסיף שירותים נוספים שיוסיפו לחוויית האירוע.

הנחייה – יש אירועים עסקיים שיש בהם נאומים, מציינים בהם הישגים, מחלקים תעודות, הוקרה ועוד. תקליטן יכול להנחות את האירוע במקום שהמשימה תיפול על אחד העובדים או על מארגני אירוע. הנחייה על ידי התקליטן משחררת את כולם להיות נינוחים ופנויים להנות מהאירוע.

הפעלות – ישנם אירועים עסקיים שניתן להפעיל את האורחים, להוביל ריקוד, להתנסות בקריוקי, להעלות על הבמה, לשלב משימות ריקוד קבוצתיות ועוד. אמנם הפעלה לא מתאימות לכל אירוע עסקי, אך באירועים שזה מתאים, הפעלות הן חוויה מצחיקה ומגבשת בין האורחים, במיוחד עם מדובר בעובדי החברה.

אטרקציות – תקליטן יכול להוסיף לחלק המוזיקלי סוגי אטרקציות שיעצימו את חוויה השמיעה והריקוד. לדוגמא,  אטרקציות המתאימות לאירוע עסקי הכולל רחבת ריקודים (אורות, לייזר, אביזרים, רקדנים מקצועיים, חלוקת אביזרים זוהרים, רעשניים ועוד). כמובן שהכל תלוי בסוג המוזיקה וסוג הפעילות שתהייה באירוע.

טיפים לעבודה עם תקליטן מקצועי בכדי להשיג השפעה מרבית באירוע העסקי שלך

ניסיון – בחרו תקליטן עם ניסיון הרלוונטי לסוג האירוע שאתם מבקשים לקיים.

לדוגמא, אם האירוע הוא אירוע סולידי, שבו המוזיקה היא בעיקר ברקע בכדי לאפשר מרחב שיח וחיבור בין האורחים, כנראה שתקליטן מומחה למסיבות ריקודים פחות יתאים.

אם זאת, יש לקחת בחשבון שמרבית האירועים המתקיימים בשוק האירועים הם אירועים בתוך מרחב המיינסטרים הכולל אורחים וקהל הטרוגני, כך שמרבית התקליטנים הינם בעלי ניסיון במגוון סגנונות ובוודאי בהפעלה והתאמה לקהל משולב ומגוון.

המלצות – כמו בכל תחום של קבלת שירות, מומלץ לחפש ממליצים והמלצות. ניתן לקרוא חוות דעת באינטרנט, לקבל הפניות מהתקליטן ללקוחות שעשה עבורן עבודת DJ וניתן להגיע באופן אישי ולראות את התקליטן במהלך עבודה באירוע אחר.

תוכנית עבודה – לאחר שהצגתם לתקליטן את מטרות האירוע, מידע על החברה ועל האורחים הצפויים, בקשו לשמוע מהי תוכנית העבודה המוזיקלית שלו לאירוע. בדרך כלל,  כמה ימים לאחר מפגש ראשוני, התקליטן יוכל להציג סט של תוכן מוזיקלי המתחלק לאורך האירוע ומהווה את הבסיס לעבודת התקלוט. תוכלו להתרשם ממידת המקצועיות אך בעיקר ממידת הכניסה של התקליטן “לראש” שלכם ביחס לחזון שיש לכם לאירוע.

תקליטן לאירועי עסקים

כמה עולה לשכור תקליטן לאירוע עסקי?

מחירי תקליטנים אינם מופיעים במחירון משום שכל אירוע הוא שונה, לכל אירוע יש את הצרכים שלו, את הדרישות והציפיות של מזמיני האירוע.

לרוב מחיר תקליטן לאירוע עסקי ינוע מכמה אלפי שקלים ועד עשרת אלפים שקלים. המחיר עצמו תלוי בפרמטרים רבים כמו: מיקום ומשך זמן האירוע, כמות האורחים, ניסיון ומוניטין, סוג הציוד שמביא עימו, המועד של האירוע (יש ימים ותקופות בשנה שבהם הדרישה גבוה והמחירים גבוהים יותר) ועוד.

למדריך המלא שלנו עם כל מה שאתם צריכים לדעת על מוזיקה

תקליטן לאירועי עסקים

 

סיכום

מוזיקה באירוע עסקי היא אינה תוספת, היא הכרח. מוזיקה לפעמים מהווה רקע לאירוע ולפעמים יכולה להיות מרכז האירוע, כך או כך, בלעדיה האירוע עלול ליפול.

בבחירת תקליטן לאירוע עסקי, הדבר הכי חשוב הוא תיאום ציפיות ומתן כמה שיותר מידע לתקליטן בכדי שהוא יוכל להיערך מראש, עם מוזיקה מתאימה, עדכנית ועם תוכנית פעולה מקצועית לכל האירוע.

שאלות נפוצות