תקליטן לאירוע קטן

מכירים את זה שאומרים לכם, “אני חוגג יום הולדת, עושה אירוע משהו בקטן כזה, תבוא”. אז ביום האירוע אתם מגיעים לאחר שקניתם מתנה ואתם מצפים לאירוע קטן, אפילו אינטימי. להפתעתכם, האירוע הקטן הוא בכלל לא קטן, עשרות אנשים, מוזיקה ורמקולים, שולחנות אוכל, בר שתייה חריפה ועוד.

הגבול בין אירוע קטן לאירוע גדול, לא באמת קיים, מכיוון שהוא מושפע מהתפיסה של מארגן האירוע. יש כאלו שאירוע של 20 אנשים ייראה להם אירוע גדול ולאחרים אותה כמות משתתפים תיתפס כאירוע קטן.

כך או כך, ללא קשור לגודל האירוע, תקליטן טוב ומקצועי יכול להשתלב בכל אחד מהסוגים ולהוות את ההבדל בין עוד אירוע לבין האירוע.

לשמיעה של כל המדריך הנ”ל לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה.

 

מחפשים תקליטן לאירוע מצומצם? רוצים אירוע מיוחד שכולם ירקדו ? אם כן אז הגעתם לחברה המקצועית ביותר בהפקת מוזיקה לכל סוג אירוע!

תשלומים נוחים ומשתלמים בכל שיטות התשלום שיש!   💰

עשרות חתונות מרגשות ואירועים מעלפים עם זוגות מופלאים אשר נכנסו לנו ללב! 👩🏻‍🤝‍👨🏼

ליווי אישי בבחירת המוזיקה והאווירה המתאימה לכל שלבי האירוע  🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון רב המתמחים בחתונות בכל סוגי החתונות ואירועים💍

 בניית רשימת השמעה עם כל השירים שאתם אוהבים בהתאמה לקונספט של האירוע שלכם 🎼

ההבדלים בין תקליטן לאירוע קטן לבין תקליטן לאירוע גדול

ההבדלים יכולים להיות רבים ולרוב ינועו סביב מגבלות תקציב, מטרת ואופי האירוע ותוספות שמשלבים להעצמת השפעה המוזיקה והחוויה.

  • מחיר – תקליטן לאירוע גדול עם הרבה משתתפים יהיה בעלות גבוהה יותר מאירוע קטן. ההבדל במחיר נעוץ ברמת המאמץ, הגיוון הנדרש ובעיקר בכמות ההתאמות שעליו לבצע במהלך האירוע. אירוע גדול מזמן יותר התפתחויות, יותר בקשות ותגובות שונות של משתתפים שונים.
  • תוספות – באירוע קטן לרוב, יש פחות תוספות לאירוע, זאת מתוך מטרה לשמור על אינטימיות, על תחושת הביחד ולצמצם התפזרות של האורחים.
  • קרבה – באירוע קטן התקליטן נמצא ממש בתוך האירוע ולפעמים משפיע עליו ברמה מאד קרובה ואישית. לעומת אירוע גדול, בו התקליטן מרוחק יותר מאזורי הריקוד ואף פחות בשיח חופשי עם הקהל. באירוע קטן, התקליטן למעשה מתכתב ברמה מאד קרובה עם המשתתפים וכאמור ישנה תחושה שהוא חלק מהאירוע עצמו.

תקליטן לאירוע קטן

די ג’יי למסיבה בבית

הנטייה הטבעית היא לחשוב שאירוע בבית הוא בהכרח אירוע קטן שבו הקהל מכיר אחד את השני, מחפש יותר מרחבי שיח ודיבור ולכן על המוזיקה להיות מכוונת בעיקר לרקע. המחשבה הזו אינה בהכרח נכונה. ולא רק מהעובדה שלא כל אירוע בבית הוא דווקא קטן, שכן יש אירועים גדולים המתקיימים בבתים ובחצרות פרטיות.

אך גם באירוע קטן, תקליטן משפיע על האווירה ובמיוחד יש לו את היכולת להעצים אותה ובכך נותן לה קיום ונוכחות.

תקליטן גם משחרר את בעל המסיבה מלדאוג למוזיקה מתאימה, מתאים את המוזיקה לשלבים של המסיבה וגם מאפשר לאורחים להשתלב בהשפעה על הכיוון המוזיקלי דבר שמחזק את תחושת ההנאה והחיבור לאירוע.

תקליטן למסיבה בבית יכול להתמקם בכל מרחב בבית או בחצר ולתת שירות מוזיקה יעיל.

תקליטן לאירוע קטן
תקליטן לאירוע קטן

תקליטן לאירועים קטנים

בשונה מאירוע בבית שבו יש יתרונות של מרחב מוכר וסביבה נוחה של האורחים, כאשר האירוע מתקיים במקום חיצוני, תקליטן הופך להיות עוד יותר מצרך שלא ניתן לוותר עליו.

לדוגמא, חברה עסקית קטנה מבקשת לארגן אירוע ל -20 עובדים באולם כנסים בשעות הצהרים. האירוע כולל זמן חופשי, ארוחת צהרים, בר שתייה וכמה נאומים. למרות שזו שעת צהרים וקרוב לוודאי לא יפצחו בריקודים סוערים, מוזיקה מתאימה ומשתלבת תמנע מאירוע כזה להפוך לאירוע משמים. השירים והמוזיקה יגרמו לאנשים להתנענע קלות, להרגיש חופשיים (זה מה שמוזיקה עושה) לשוחח ביותר בחופשיות ואף יגלו להם דברים אחד על השני.

העלות לתקליטן לאירועים קטנים, נמוכה יחסית, אינה מצריכה השקעה מעבר לנקודת חשמל (התקליטן מגיע עם ציוד). בנוסף, נוכחות תקליטן מעידה גם על רמת השקעה של המארגנים באירוע. יש הבדל בין רמת השקעה באירוע עם תקליטן לבין השקעה באירוע עם רשימת השמעה ברקע.

תקליטן לאירוע קטן
תקליטן לאירוע קטן

די ג’יי לאירוע קטן מחיר

המחיר ל-DJ לאירוע קטן מורכבים מכמה פרמטרים

  • מועד האירוע ומשך הזמן – ככל שהאירוע הינו בסופי שבוע (כולל חמישי ערב) המחיר יהיה גבוה יותר, שכן אלו ימים מעודפים והדרישה בהם גבוהה.
  • תנאי העמדה – ככל שהמקום ללא תנאים בסיסים ועל התקליטן להשתמש ביותר ציוד (אפילו סביב נקודת חשמל), המחיר יהיה גבוה יותר.
  • ניסיון ומוניטין – כמו בהרבה תחומים אחרים, מחיר של שירות נקבע גם לפי מוניטין וניסיון של נותן השירות
  • מיקום האירוע – המרחק שעל התקליטן לעבור בכדי להגיע לאירוע.

כל מה שאתם צריכים לדעת על מוזיקה 🎵

עוד בנושא דיג’י למסיבה בבית – לחצו כאן

תקליטן לאירוע קטן

סיכום

אין אירוע ללא מוזיקה. מוזיקה היא כלי מרחיב דעת, מעצים רגש ויוצר אווירה שאף כלי אחר אינו מסוגל לעשות.

לכן לא משנה אם מדובר באירוע קטן, בינוני או גדול. תקליטן מקצועי, משדרג באופן ישיר את האירוע. התוספת הכספית של עלות תקליטן מתגמדת לעומת התוספת האחרת של הימנעות ממצב של עוד אירוע לאירוע שימשיכו לדבר עליו גם בימים שלאחר מכן.

שאלות נפוצות

DJ יכולים להופיע גם באירועים גדולים וגם באירועים קטנים, יש כאלו שעושים גם וגם ויש כאלו שמתמחים דווקא באירועים קטנים. תחום ה – DJ כולל בתוכו סוגים של תקליטנים לא רק בהתאם לסוגי אירועים מבחינת גודל או אופי אלא בהתמחות של כמה סגנונות מוזיקליים עיקריים. באופן עקרוני, ה – DJ בקיא בכמה סגנונות ולרוב הוא מפרסם את עצמו בתחומי מוזיקה אלו. לצד סגנונות ההתמחות, מרבית התקליטנים יוכלו לתת שירות גם לאירועים ברמת המיינסטרים הרגיל. הדרך הכי פשוטה היא לבדוק ישירות מול התקליטן. הם מספיק מקצועיים בכדי לומר עד כמה הם מתאימים לסוג האירוע ולסוג הסגנון המוזיקלי שאתם מחפשים.
האפשרות של בחירת שירים מקובלת בכל אירוע. אם זאת, על מארגני האירוע לדעת כי חלק גדול מהעבודה של התקליטן היא להביא את הידע שלו לתוך הסגנון המוזיקלי שלכם כפי שמתבטא ברשימת השירים שהעברתם. התקליטן יבין מהרשימה מה הסגנון שלכם, יסמן שירים אך גם יוסיף שירים השייכים לסגנון שאינם ברשימה אך הם מוכרים, פולאריים ויוסיפו לאירוע. תזכרו שזה המקצוע של התקליטן, הוא בקיא במוזיקה הפופולארית ובחידושים הרבה יותר מכם.
בדיוק כמו שמחפשים כל שירות אחר, משלבים המלצות, חיפוש עצמאי ואיסוף מידע המלצות – מוזיקה וסגנון מוזיקלי הם לרוב מבוססי העדפה. לכן כאשר אתם מקבלים המלצה על תקליטן או DJ, בדקו מה טעמו המוזיקלי של הממליץ וממה בדיוק התרשם. דגש נוסף לגבי המלצות, וודאו כי ההמלצה היא מעדות ראשונה (כלומר השתתפות באירוע) ולא מישהו ששמע ממישהו. חיפוש עצמי – חיפוש באינטרנט יניב לכם הרבה אפשרויות של תקליטנים. ניתן לגלוש באתר שלהם, לראות ולשמוע דוגמאות של השירות שהם נותנים. מעבר לאתר עצמו, מומלץ גם לעשות חיפוש חופשי של שם התקליטן ברשת ולראות באילו עוד מקומות הוא מוזכר ובאילו הקשרים. צפייה ישירה – במידת האפשר בקשו להגיע לצפות בתקליטן באירוע אחר בכדי להתרשם באופן ישיר מעבודתו. יכולים לבקש ממנו פרטי לקוחות בעלי אירוע דומה ואפילו עם סגנון מוזיקלי דומה וליצור עימם קשר ולשמוע ישירות מהם.