תקליטן לחתונה בדרום

אומרים שכל הדברים הטובים נמצאים במרכז. אז אומרים. המציאות היא אחרת לחלוטין.

בכל תחום שהוא תוכלו למצוא נותן שירות גם בדרום, אולי ההיצע יהיה מעט נמוך יותר אך בוודאי שההיצע קיים. הכלל הזה תקף גם לתקליטנים או די ג’יי.

מחפשים תקליטן שיהפוך את החתונה הדרומית שלכם ללילה בלתי נשכח? אל תחפש עוד! בין אם אתם מחפשים שירים שמרימים או צלילים רגועים יותר, התקליטנים המנוסים שלנו יכולים לספק את רשימת ההשמעה המושלמת ליום המיוחד שלכם. עם ניסיון של שנים בנגינה בחתונות בארץ ובדרום בפרט, מה שבטוח הוא שהאורחים שלכם לא ירצו לנוח אפילו לרגע אחד לאורך כל הלילה!

אז אם אתם גרים באזור הדרום, דרך” פעימות מוסיקה לאירועים” תוכלו למצוא תקליטן לחתונה או לכל אירוע אחר באזור הדרום בפרט ובכל חלקי הארץ.

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

 

מחפשים תקליטן לחתונה בדרום? רוצים אירוע מיוחד שכולם ידברו עליו? אם כן אז הגעתם לחברה המקצועית ביותר במוזיקה לאירועים!

 מחירים נוחים ומשתלמים בכל שיטות תשלום שיש!   💰

עשרות חתונות מרגשות עם זוגות בלתי נשכחים 👩🏻‍🤝‍👨🏼

ליווי אישי בבחירת המוזיקה והאווירה לכל שלבי החתונה 🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון עשיר המתמחים בחתונות גדלות וקטנות 💍

 בניית פלייליסט מוזיקלי בהתאמה אישית לקונספט של החתונה ולאורחים 🎼

תקליטן לחתונה בדרום זה Must

האמת היא שבלי קשר לחתונה בדרום תקליטן זה חובה בכל מקרה. נכון, יש אפשרויות חליפיות לתקליטן כמו, להקת חתונות או הרכבים מוזיקליים כאלו ואחרים, אך החלופות הללו יקרות בצורה משמעותית מהעלות של תקליטן וגם להן יש יתרונות וחסרונות באירוע.

ניתן להמשיל תקליטן לאוויר חם המוזרם לבלון פורח במטרה להרימו מהקרקע. ברור כי חווית הבלון פורח לא תצליח להתרומם בלי האוויר החם, כך גם החתונה. האורחים ובעלי השמחה מגיעים עם שמחה והתרגשות מובנית, בנוסף גם כל האביזרים האחרים נמצאים (אולם, לבוש חגיגי, אוכל, וכמובן אלכוהול), כעת נשאר המשהו הנוסף שיוביל וירים את כל העסק מעבר לרמה הבסיסית.

זה התפקיד של התקליטן. להכניס מוזיקה מתאימה בזמן הנכון, להיות בעל יכולת הנחייה והובלה, בעל יכולת לעורר את האורחים להצטרף לרחבה, ולהביא את האופי שלו לאירוע מבחינה מוזיקלית.

 

תקליטן לחתונה בדרום

 

כמה עולה תקליטן לחתונה בדרום?

במידה והתקציב שלכם הוא לתקליטן ובכל מקרה אינכם מעדיפים להקת חתונות, כל מה שנותר לכם הוא לבחור את התקליטן המתאים, לשם כך עליכם לבדוק את התקציב שלכם אל מול עלות תקליטן.

עלות תקליטן מהדרום תהיה נמוכה יותר מתקליטן שיגיע מהמרכז, קודם כל מכיוון שעלות רכיב זמן הנסיעה ועלויות הנסיעה הן פחותות יותר.

מעבר לכך, שאר הרכיבים הקובעים את עלות התקליטן אינם שונים בין תקליטן במרכז, בצפון או בדרום. תמחור עלות תקליטן מורכבת מהרכיבים הבאים :

  • תאריך האירוע – סופי-שבוע אלו ימים שהתמחור לגביהם יהיה גבוה יותר מימי חול. תאריכים עם משמעות מיוחדת (יום האהבה, 1/1 וכדומה) הם תאריכים שהביקוש לאירועים ולתקליטנים יהיה גבוה יותר ועל כן גם המחיר יהיה כזה (מעבר לכך זה מצריך שריון ממש מוקדם של התקליטן וכמובן של האולם).
  • ניסיון ומוניטין של התקליטן – ככל שמדובר בתקליטן מוכר יותר, עם מוניטין וניסיון המחיר שהוא ידרוש עבור הידע והניסיון יהיה גבוה יותר מתקליטן בעל פחות ניסיון. אגב, אין בכך לקבוע או לומר שתקליטן עם פחות ניסיון יהיה פחות טוב.
  • מיקום האירוע – הכוונה היא, האם האירוע מתקיים במקום מסודר שבו יש תנאים מוכנים לתקליטן (עמדת עבודה, חשמל, חיבור לרמקולים) או מיקום המצריך מהתקליטן לבצע הקמה הועמדה של כל הדברים הללו?. למשל, חתונה ביער עופר תהיה בעלות גבוה יותר לתקליטן שצריך להביא עימו הרבה יותר ציוד.
  • סוג האירוע – ברכיב זה נכנסים נתונים על מספר ואופי המשתתפים באירוע?, משך הזמן של האירוע? ומידת המעורבות של התקליטן באירוע (הנחייה, הפעלות או רק השמעת מוזיקה)

 

עלות תקליטן לאירוע חתונה הינה אלפי שקלים החל מ 3500 ₪ ועד 10000 ₪ ויותר.

הידעתם? – יש לא מעט אירועים שבהם בני הזוג המתכננים את האירוע בוחרים לשלב הרכב מוזיקלי כלשהוא לפחות לחלק קבלת הפנים בנוסף לתקליטן בכדי לייצור ייחודיות וערך מוסף.

לעוד פרטים בנושא תקליטן לחתונה

 

תקליטן או תזמורת באירוע חתונה

“תזמורת חתונות מנגנת שיר של מסעות, נכנסת לחיי”, כך שר שלמה ארצי בשיר “נכנסת לחיי”. תזמורת או להקת חתונות היא אפשרות קיימת בהובלת החלק המוזיקלי של החתונה.

הרבה מאד זוגות המתכננים חתונה מתלבטים בין שתי האפשרויות, להקת חתונות או תקליטן, מעבר לעלויות המחיר נכנסים שיקולים נוספים כמו, יכולת גמישות מוזיקלית מוגבלת יותר אצל להקה אל מול היתרון של מוזיקה ושירים חיים על מוזיקה מושמעת.

נראה כי ההחלטה על אופן השמעת המוזיקה להקה או תקליטן (לאחר סוגיית התקציב) תהיה מושפעת מההתאמה לסוג הקהל הצפוי להיות בחתונה ועד כמה נדרש גיוון מוזיקלי ומי יכול לתת אותו בצורה הכי טובה והכי מותאמת?

בחירת שירים לאירוע חתונה בדרום

בכל חתונה יש מספר רכיבים דומים מבחינה מוזיקלית, מוזיקה לקבלת בפנים, שיר כניסה לחופה, שיר לאחר החופה ושבירת הכוס, שיר לריקוד פותח את שלב הריקודים, מוזיקה ושירים לזמני הפוגה של הגשת האוכל, מוזיקה לסיום האירוע.

למדריך המלא שלנו בנושא מוזיקה לאירועים

כמובן שהחתן והכלה קובעים את השירים המיועדים לטקסים עצמם (כחלק מהאמירה שלהם לעצמם ולאורחים) וכאן אין לתקליטן כל אמירה. לעומת זאת בשאר חלקי האירוע, מומלץ לתת לתקליטן להציע רשימת שירים מרכזיים בהתאם לסגנון ולכיוון הכללי שאמרתם לו.

אם ברצונכם להוציא מהתקליטן שלכם את המירב, עליכם לתת לו מרחב וגמישות בחירת מוזיקה בתוך הגבולות שהתוויתם. תקליטן שמבקשים ממנו לנגן רשימת שירים ארוכה כמו נסיעה מהדרום למטולה יהיה תקליטן שיתקשה מאד להרים את האירוע במצב שבו הקהל אינו מגיב כפי שהחתן והכלה ציפו, זה תקליטן שבחרתם לא להשתמש בניסיון והידע שהוא צבר בעשרות אם לא מאות חתונות.

למדריך המלא שלנו עם כל מה שאתם צריכים לדעת על מוזיקה

חתונות קונספט באזור הדרום

חתונת קונספט או חתונת נושא בעברית, הם סגנונות חתונה שהחלו להיות נפוצים בשנים האחרונות. מדובר על אירוע שמתקיים סביב רעיון כלשהו, למשל, חתונה בבריכה (חוסכת את ענייני בחירת הביגוד), חתונה במדבר, חתונת קרנבל ועוד.

למרות רעיון הקונספט, בחתונות אלו לא נפקד מקומו ותפקידו של התקליטן שהופך להיות מותאם יותר למרחב המעט שונה של החתונה ומותאם יותר לסגנון המוזיקלי שנבחר להוביל את החתונה.

אין ספק שחתונות קונספט הן ייחודיות, מייצרות סקרנות אצל האורחים, אם כי לרוב הן תהיינה יותר יקרות לצד חשש כי לא כל האורחים בחתונה יתחברו, למשל בני המשפחה המבוגרים יותר המצפים לחתונה קלאסית יותר.

 

תקליטן לחתונת קונספט

 

לסיכום

באזור הדרום תוכלו למצוא מגוון של תקליטנים לאירועים ולא רק לחתונה. תקליטנים עם ניסיון ומקצועיות שנצברה בשעות רבות של ניסיון.

בחירה בתקליטן באזור הדרום תקל אליכם ללכת לראות אותו מופיע באירוע אחר, כחלק מתהליך הבחירה שלכם. אין כמו מראה עיניים, סליחה, אין כמו מראה עיניים וגם שמיעת אוזניים.

ליצירת קשר עם תקליטן מקצועי לחתונה ולפגישה ראשונה ללא התחייבות 

שאלות נפוצות

לתקליטן שקרוב גיאוגרפית לאירוע שלכם יש סיכוי נמוך יותר להיתקע בפקקים או לאחר לאירוע. אך הבחירה בתקליטן שקרוב לאירוע בעיקר חשובה בשלב מוקדם יותר של תהליך הבחירה בכדי לחסוך לכם זמן ועלות נסיעות של הגעה לפגישה או לראות הופעה של תקליטן במקום מרוחק.
ההבדל הוא רק במונח. בישראל אין הבדל בין תקליטן לדי ג’יי מבחינת התפקיד או המקצוע, במיוחד כאשר מדובר באירועים חברתיים מסוג חתונה, בר מצווה, ימי הולדת וכדומה ישנה נטייה להשתמש יותר במונח די ג’יי לאירועים גדולים ומקצועיים כמו פסטיבלים, מועדוני ריקודים גדולים וכדומה למראות שאין שום הבדל במשמעות של המילים.
עסק המקיים אירוע עסקי בדרום בסבירות גבוהה הוא עסק המתקיים בדרום. אנחנו לא רואים סיבה שעסק שפועל בדרום יביא תקליטן מהמרכז. במיוחד שכאשר דרך חברת  ”פעימות מוסיקה לאירועים” אתם יכולים למצוא תקליטן מקצועי בהתאם לאירוע ולקהל שלכם והכי חשוב בקרבה גאוגרפיית שמייצרת נוחות גבוה יותר ועלות זולה יותר של התקליטן לעסק שלכם.