תקליטן לחתונה במרכז

אזור המרכז מציע מגוון רחב של אפשרויות למתחתנים, החל מאולמות אירועים, דרך חתונות נושא, ביגוד ועד אפשרויות מגוונות לתקליטן להוביל את החתונה.

בכדי לנווט בתוך מגוון האפשרויות של בחירת תקליטן לחתונה, עליכם כמארגני החתונה להיות ברורים באשר לכיוון המוזיקלי שלכם מצד אחד אך גם להיות גמישים ופתוחים מצד שני לשמוע את התקליטן.

על תקליטן באזור המרכז וכל מה שמסביבו מיד לפניכם.

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

 

מחפשים תקליטן לחתונה באזור המרכז? רוצים חתונה מיוחדת שכולם ידברו עליה? אם כן אז הגעתם לחברה המקצועית ביותר במוזיקה לאירועים!

 מחירים נוחים ומשתלמים בכל שיטות תשלום שיש!   💰

עשרות חתונות מרגשות עם זוגות מדהימים שנכנסו לנו ללב 👩🏻‍🤝‍👨🏼

ליווי אישי בבחירת המוזיקה והאווירה המתאימה לכל שלבי החתונה 🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון רב המתמחים בחתונות בכל הגדלים 💍

 בניית פלייליסט מוזיקלי בהתאמה אישית לקונספט של החתונה ולאורחים שלכם 🎼

מה זה תקליטן?

תקליטן הוא איש מקצוע המכין תכנון ומוציא לפעול של תוכן מוזיקלי להשמעת מוזיקה ושירים בסגנונות שונים באירועים חברתיים, עסקיים וציבורים.

התקליטן משתמש במערכת כלים אלקטרונית כמו מחשב, מכשיר מיקסים (מיקסר) ליצירת רצועות מוזיקה, מכשיר קונטרול בעל כמה ערוצים לשליטה על קצב ואופן השמעת המוזיקה.

האירועים המרכזיים והשכיחים ביותר בהם מופיע תקליטן הם: חתונות, בר/בת מצוות, ימי הולדת, אירועים עסקיים, פסטיבלים, מועדוני ריקודים, אירועי הפנינג ומסיבות מכל סוג.

מה מקור המילה תקליטן?

מקור המילה מהשורש ק.ל.ט, מילים מוכרות בשימוש מהשורש הן :קליטה (סלולרית), (שיר) קליט, תקליט (אלבום מוזיקלי של אמן).

המילה תקליטן עצמה משמשת לתאר אדם המשמיע מוזיקה לאחרים ואינה מתכוונת לאדם המקליט מוזיקה. אם כי הרבה מאד תקליטנים יוצרים גם מוזיקה באמצעות מיני מניפולציות שהן מבצעים על מוזיקה ושירים ואז מקליטים את המוצר החדש.

תקליטן נקרא גם DJ או די גיי. המונח DJ מקורו במילים disc jockey, בתרגום לעברית מאנגלית זה רוכב על המוזיקה. כלומר אדם שמדבר ובמקביל משמיע שירים (כמו שדרני רדיו).

תקליטן לחתונה במרכז המדריך המלא איך לבחור תקליטן במרכז

מה ההבדל בין תקליטן ל – DJ?

אין הבדל של ממש והמילים מתארות את אותו התפקיד. יש הנוהגים להבדיל את המונח בהתאם לסוג האירוע. כאשר מדובר באירועים בהם המוזיקה היא לכאורה ברמה המקצועית כמו בפסטיבלי מוזיקה, במועדוני ריקודים וכדומה התקליטן נקרא DJ, כאשר מדובר באירועים פרטיים בעלי אופי חברתי כמו חתונות, בר מצווה וימי הולדת ה-DJ נקרא תקליטן.

 

מה היא מוזיקה למסיבה ומה ההבדל בינה לבין מוזיקה לחתונה?

לצורך הדיוק נאמר שמבחינתנו גם חתונה היא סוג של מסיבה ואם זאת ניתן למצוא כמה הבדלים בין השניים. בהשוואה שנעשה אנו משווים בין מסיבת ריקודים לחתונה בתצורות היותר שכיחות שלהם.

חתונה מסיבת ריקודים
קהל מגוון מאד מבחינת גיל (ילדים ונוער ועד בני שמונים) יוצרים טווח סוגות מוזיקליות רחבות ולכן צפויה להיות מוזיקה מגוונת ועל מנעד רחב יותר לרוב קהל בעל מאפיין גיל ומוזיקה דומה ולכן המוזיקה תכלול מגוון רחב אך מאותה סוגת מוזיקה ותת סוגות הקרובות אליה.
האירוע כולל כמה חלקים או שלבים וכל שלב מאופיין לעיתים גם בסגנון מוזיקלי מתאים האירוע רציף במאפיין ריקודים ואין כמעט קטיעות עם תוכן או כיוון מוזיקלי שונה
לרוב מסתיימת עד השעה אחת עשרה או שתיים בלילה עקב מגבלות רעש החלות על האולם ובאזור לרוב ממוקמת באזורים בהם יש פחות הגבלות מבחינת רעש ויכולה להימשך עד שעות מאוחרות יותר או מקודמות יותר של היום שלמחרת

לעוד פרטים בנושא די ג’יי למסיבה בבית 

 

תקליטן לחתונה במרכז

בחירת תקליטן היא אולי הבחירה החשובה ביותר בתכנון חתונה (למעט הבחירה עם מי להתחתן). אזור המרכז מציע מגוון עצום של תקליטנים או DJ, למגוון של סוגי חתונות, למגוון של סגנונות מוזיקליים.

אם זאת חשוב להבין כי חתונה היא לא אירוע בעל מקשה מוזיקלית אחת. גם אם החתן והכלה הם חסידי מוזיקה אלקטרונית (לדוגמא), עליהם להבין ולהכיר בכך שבחתונה, גם זו שלהם צריך להשמיע עוד סגנונות של מוזיקה בכדי שהריקודים יהיו בסגנון היותר מיינסטרים שמייצר סגנון ריקודים שמתאים לקהל רחב יותר מאשר סגנון ריקודי מוזיקה אלקטרונית.

תקליטן לחתונה לא צריך להיות מומחה בסגנון המוזיקלי המועדף על החתן והכלה אלא מומחה בסגנונות מוזיקה שמתאימה לחתונות ואירועים עם חתך קהל שונה מאד. תקליטן מוצלח הוא כזה שיודע לשלב את הסגנון של החתן הוכלה במרחבים שהזוג המאושר נמצא במרכז ויודע לשלב מוזיקה אחרת כאשר תורם של כל האורחים להיות מעורבים ובמרכז.

 

איך לבחור די ג’יי לחתונה באזור המרכז?

המגוון הרחב והתחרות באזור המרכז אכן הופכים את המשימה הזו לקשה ולכן ננסה להציע לכם כמה כיוונים שתוכלו להתחיל מהם.

אנו יוצאים מנקודת ההנחה שאתם לא רוצים להסתמך רק על המלצות של חברים ובכל מקרה תקיימו כמה מפגשי היכרות עם כמה מועמדים שבסיומם תחליטו מי הדי גיי עבורכם.

  • חיפוש חופשי באינטרנט ובדיקת אתרים של תקליטנים מבחינת סרטוני וידיאו של עבודת התקליטניות שלו, תוכן מילולי שיכול להעיד על הבנה מקצועית ועל ידע מוזיקלי.
  • בירור מראש עם התקליטן שמקובל עליו שכחלק מהתהליך תבואו לראות אותו מופיע ועושה את עבודת התקלוט בחתונה אחרת לפני שתסגרו אתו.
  • בררו באיזה סוג ציוד הוא משתמש לחתונות ומה הציוד הזה מאפשר לו לעשות מבחינה מוזיקלית?
  • בעל יכולת להנחות את האירוע, דיבור ברור, חוש הומור ובעיקר הבנה של תפקידו באירוע.

 

אתגרים הניצבים בפני תקליטן חתונה באזור המרכז?

  • מציאת דרך מוזיקלית שתשלב בין ההתוויה של החתן והכלה, בין אופי הקהל המגוון הצפוי להגיע לחתונה וגם ההבנה המקצועית שלו למה מתאים ומה נחוץ.
  • מידת המעורבות בהנחיה וניהול החתונה, מצד אחד לצמצם כמה שאפשר זמנים ריקים, להניע את האורחים, מצד שני לא להיות במרכז האירוע ולהשתלט על האירוע.

 

אטרקציות לחתונה במרכז

בשנים האחרונות רבים מהמתחתנים מבקשים להעשיר ולהוסיף תוכן וחוויה לחתונה שלהם, לתת לה ייחוד נוסף ולשבור את שגרת החתונות. לשם כך יש אפשרות להוסיף אטרקציות גם באמצעות התקליטן וגם באופן עצמאי.

אטרקציות עיקריות דרך התקליטן : תותחי עשן יבש, מכונות עשן, מצגי לייזר, בלוני אורז גדולים, זיקוקים, נגן מקצועי.

אטרקציות עיקריות באופן עצמאי : הרכב מוזיקלי לקבלת הפנים או לחלק אחר של האירוע, רקדנים מקצועיים (בתיאום עם התקליטן), עמדות הפעלה, פנאי או משחק.

 

אטרקציות לחתונות - לייזרים

האם אתם מסוגלים להתאים אישית את המוזיקה והאווירה לחתונה?

החתונה שלכם היא אירוע של פעם בחיים ואתם רוצים להפוך אותה למיוחדת ככל האפשר. לכן חשוב להתאים אישית את המוזיקה והאווירה לחתונה שלכם. בין אם אתם מחפשים אווירה רומנטית, אופטימית או מסורתית, יש המון דרכים להגשים את חתונת החלומות שלכם עם המוזיקה והאווירה הנכונים.

עם תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים, תוכלו ליצור חוויה ייחודית ובלתי נשכחת שתיזכר לכל האורחים שלכם לשנים הבאות.

בואו נתחיל בכך שהטקס שלכם יהיה מיוחד ככל האפשר. הנה כמה רעיונות שיעזרו לך להתחיל: מוזיקה: ניתן לשקול לשכור רביעיית כלי מיתר חיה לנגן מוזיקה קלאסית במהלך טקס החופה שלכם. אם אתם מעוניינים במשהו יותר אופטימי, הנישואים המושלמים של קלאסי ופופ חוזרים אז נצטרך לחזור קצת לשנות ה-50 עם השיר “Wedding March” עם הכינורות המתנפחים, המבשרים על חצוצרות וקרנות ניצחון. למשהו חושפני שגורם לאנשים לרקוד בחתונות בכל רחבי אמריקה, נסה כמה מועדפים של Motown כולל “I Can’t Help Myself” או “My Girl”. אפילו אם אתה לא מעריץ גדול של מוטאון, “I Heard It Through the Grapevine” הוא בחירה מצוינת לחגיגה אופטימית ומהנה.

לסיכום

אין סיבה שבחירת תקליטן / DJ לאירוע המשמעותי ביותר שלכם כזוג (עד להולדת הילדים בעזרת השם) לא תהיה מוצלחת.

כל עוד ארבעת התחומים הבאים יהיו מכוסים, קיים סיכוי גבוה שתקלעו בול לתקליטן הנכון עבורכם. כימיה אישית מיד בהתחלה, העדפה מוזיקלית דומה, במפגש שמעתם ממנו הצעות לשירים שכיוונו לכיוון שאתם רוצים והתרשמתם לחיוב מעבודת DJ שראיתם ושמעתם.

אתם מוזמנים ומוזמנות להתחיל את החיפוש שלכם ב- ”פעימות מוסיקה לאירועים” וגם לסיים את החיפוש שלכם בפעימות מוסיקה לאירועים מניסיון! 😉

שאלות נפוצות

אין דבר כזה מחירון לתקליטן לחתונה אך ניתן להגדיר טווח מחירים שנע בין 3,000 ₪ ל- 10,000 ₪ ואפילו יותר תלוי במה משלבים או מוסיפים. עלות די גיי מורכבת ממספר פרמטרים, ביניהם: הציוד ואטרקציות הנוספות כמו תותחי עשן ולייזר, מיקום האירוע, משך הזמן, התאריך, וכמובן הניסיון והמוניטין של ה-די ג’יי.
קרוב לוודאי שתצטרכו להיפגש עם ה התקליטן לפחות פעמים ויותר לתיאום הפסקול המוזיקלי של האירוע בהתאם לקהל המוזמנים שלכם. יהיה לכם נוח יותר אם הנסיעה לפגישה במשרד שלו תהיה קרובה ולא מצריכה זמן ועלויות נסיעה גבוהות. בנוסף, סביר להניח שתקליטן מאזור המרכז – אזור מגוריכם מופיע במקומות קרובים לאזור שלו וזה גם יהיה קל יותר מבחינת הגעה לאירוע שאליו תגיעו בכדי לראות אותו בעבודה לפני שתחליטו אם לבחור בו לאירוע שלכם או לא.
בחברת ‘‘פעימות מוסיקה לאירועים’’ אנו מספקים ציוד סאונד ותאורה לאירועים בכל הגדלים ובכל המקומות. יש לנו את הציוד העדכני ביותר, והטכנאים שלנו בקיאים בסטנדרטים בתעשייה לסאונד ותאורה. בין אם אתם צריכים מערך קטן או גדול, אנו נספק לכם את הציוד המתאים כדי שהאירוע שלכם יעבור בצורה חלקה. אנו שואפים לוודא שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מהתוצאות שהם מקבלים מאתנו.