תקליטן לחתונה בצפון

מתכננים חתונה? גרים בצפון? מרבית המשפחה שלכם מהצפון? אז אנחנו מניחים שככל הנראה תעשו גם את החתונה בצפון.

בניגוד למה שאולי אחרים חושבים (לא אתם), גם בצפון יש אפשרויות למציאת תקליטן או די ג’יי מקצועי לאירוע חתונה או כל אירוע אחר.

אם אתם מחפשים את התקליטן המושלם שיהפוך את חגיגת החתונה שלכם בצפון ללילה בלתי נשכח? מישהו עם ניסיון של שנים בתעשיית המוזיקה, התקליטנים שלנו מבינים איך ליצור את האווירה המושלמת ולהשאיר אנשים לרקוד כל הלילה. אנו מתמחים בחתונות, אירועי חברה ומסיבות פרטיות ויכולים לספק רשימת סטים בהתאמה אישית לפי טעמכם.

התקליטנים שלנו מקצועיים, אמינים תנו לנו לעזור לכם להפוך את היום המיוחד שלכם לחוויה של פעם בחיים. לעוד פרטים המשיכו לקרוא את המדריך הזה!

לשמיעה של כל המדריך הנ”ל לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה.

 

 

מחפשים תקליטן לחתונה בצפון? רוצים חתונה מיוחדת שכולם ירקדו ברחבה? אם כן אז הגעתם לחברה המקצועית ביותר בהפקת מוזיקה לחתונות!

תשלומים נוחים ומשתלמים בכל שיטות התשלום שיש!   💰

עשרות חתונות מרגשות עם זוגות מופלאים אשר נכנסו לנו ללב! 👩🏻‍🤝‍👨🏼

ליווי אישי בבחירת המוזיקה והאווירה המתאימה לכל שלבי החתונה 🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון רב המתמחים בחתונות בכל סוגי החתונות ואירועים💍

 בניית רשימת השמעה עם כל השירים שאתם אוהבים בהתאמה לקונספט של החתונה 🎼

איך נזהה מה זה מוזיקה טובה?

מתחילים בשאלה כללית אך חשובה ושהתשובה עליה יכול להצית ויכוחים של שבועות, לגרום לפרידות ואף למלחמות. טוב, אולי קצת הגזמנו, אם כי אנחנו עדיין זוכרים את “המלחמה” בין אוהבי המוזיקה של ירדנה ארזי לאוהבי המוזיקה של עפרה חזה.

דעתנו בעניין של מהי מוזיקה טובה היא פשוטה, מוזיקה היא טובה כל עוד יש מישהו שאוהב אותה ומקשיב לה. המוזיקה היא בעיני המאזין.

הכלל הזה תקף גם לגבי מוזיקה לאירועים. למשל, אם האירוע מיועד לחובבי מוזיקה אלקטרונית או חובבי רוק כבד אז הם ממש לא יאהבו שתשמיעו להם את בריטני ספירס. מצד שני, אם האירוע הוא עם קהל מעורב בגילאים שונים, אז התקליטן ישמיע מוזיקה לכלל הקהלים ותמיד יהיו כאלו שיצקצקו ויגידו “איזה מוזיקה גרועה, מתי תהיה מוזיקה שאני אוהב”.

תקליטן מקצועי בקיא במרבית סוגי המוזיקה בוודאי כזו המתאימה לקהל מגוון ושונה. התקליטן יודע לזהות אווירה, צורך של הקהל והכי חשוב את הטיימינג הנכון לכל סוג מוזיקה בלי לאבד את האורחים.

 

למה אני צריך תקליטן לאירוע?

התשובה בשלוש מילים היא: בכדי שהאירוע יצליח. אמנם אנחנו משוחדים כי זה העסק שלנו, אבל אירוע עם מוזיקה שלא מתאימה לקהל האורחים הוא אירוע גרוע יותר מאירוע בלי מוזיקה.

אנשים מגיעים לאירועים כמו חתונה או בר מצווה בכדי לשמוח בשמחת המשפחה ושמחת חתני וכלות השמחה. נוכל להמשיל את המוזיקה בחתונה למשאבה. כמו שמשאבה מנפחת גלגל, כל המוזיקה מנפחת את השמחה הבסיסית שאיתה הגיעו האורחים ומגדילה אותה לשמחה רבתית.

את פעולת ניפוח השמחה, יכול לעשות רק תקליטן בעל היכרות עם רפרטואר רחב של מוזיקה ועם יכולת להתאים אותה. למשל, במידה והתקליטן מזהה כי שיר בסגנון מסוים מרים את הקהל, הוא ימשיך בשיר דומה בכדי ל”רכב” על ההצלחה.

החלופה לאירוע ללא תקליטן היא לתת לקרוב משפחה או חבר להכין רשימת השמעה על מחשב, לחבר לרמקולים ולהשמיע. התוצאה תהיה מוזיקה שאינה מתאימה את עצמה, מוזיקה שאינה עקבית, חשופה לתקלות שיש לתוכנה במחשב ולא פחות חשוב, היא מנטרלת את אחד האורחים להנות מהאירוע.

תקליטן לחתונה בצפון

איזה יתרון יש בתקליטן לאירוע פרטי בצפון?

יש שלושה יתרונות מרכזיים להעסקת תקליטן בצפון

  • התקליטן לא צריך להגיע מרחוק והדבר מתבטא בעלות נמוכה יותר עבור החלק של הנסיעה והזמן ומכאן עלות כללית נמוכה יותר.
  • בתהליך החיפוש אחר תקליטן אתם בוודאי תבדקו כמה אפשרויות תקליטן (וזה יהיה כמובן הדבר הנכון לעשות), חיפוש תקליטן באזור המגורים שלכם יחסוך לכם עלויות נסיעה ודלק.
  • הסיכוי של התקליטן להיתקע בפקקים ולאחר לאירוע או לא למצוא את המקום נמוכים יותר.

איך לבחור תקליטן בהתאם לאירוע שלכם?

קרוב לוודאי כי בחירת תקליטן לאירוע כמו חתונה, היא אחת מבין שלושת ההחלטות הכי חשובות שתעשו בתהליך תכנון החתונה. שתי ההחלטות האחרות הן, בחירת אולם במיקום שלא יעורר את חמתם של האורחים ובחירת סוגי האוכל שיוגש בחתונה.

בכדי לסייע לכם קצת ואולי לצמצם את “הריב” הצפוי, הנה כמה עצות לבחירת תקליטן לחתונה, אך העצות תקפות גם לכל אירוע אחר.

  • תגיעו לפגישה היכרות עם התקליטן מגובשים מבחינת הסגנון שאתם רוצים, אך תאתגרו את התקליטן להציע לכם הצעות מרכזיות של השירים ואופן השילוב שלהם. הימנעו מהכנת רשימת השמעה מראש שאותה תיתנו לתקליטן (אפשר לתת לו רשימת שירים בהמשך ולבקש שיוודא שהם ישולבו), אך לשלב החיפוש ובחירת התקליטן תגיעו פתוחים לשמוע ולהתרשם ממידת הניסיון שלו.
  • אל תוותרו על אפשרות לראות את התקליטן מתקלט באירוע אחר. זה אגב מחייב אתכם לא להשאיר את בחירת התקליטן למועד קרוב לחתונה. תסגרו עם תקליטן כמה שיותר מוקדם, גם בכדי לשריין את התאריך וגם שתספיקו להגיע לראות אותו באירוע אחר.
  • תגלשו לאתר שלו באינטרנט ותראו אילו תכנים נמצאים באתר. אתר מושקע, הכולל תוכן מילולי המסביר על התחום, דוגמאות וידיאו של עבודות שבהן תיקלט בעבר, המלצות מלקוחות, מלמדות על איש מקצוע, שגאה בעבודה שלו ומציג אותה לכולם.
  • מידת הכימיה והחיבור שנוצר ביניכם. יש חשיבות לכך שתשדרו על אותו גל, שתהיה הבנה והשלמה של הכיוון והסגנון המוזיקלי.

 

תקליטן לבר מצווה בצפון

אירועי בר או בת מצווה אליהם נוהגים להזמין תקליטן מתחלקים לשני סוגי אירועים עיקריים.

אירוע גדול באולם – זה אירוע שמקיימים לרוב לאחר שכבר היה טקס עלייה לתורה (לבר מצווה) והשתתפו בו המשפחה המצומצמת וכעת מבקשים לחגוג עם המשפחה המורחבת, חברים קרובים, עובדים ממקום העבודה וגם את חברי הכיתה. זהו אירוע שמבחינת סוג הקהל הוא דומה לחתונה בהיבט של הטרוגניות הקהל והצורך של התקליטן להיות מדויק, עירני, להיות מוכן עם סוגי מוזיקה וגם להנחות את הערב בין כל החלקים שלו.

אירוע קטן – זה אירוע שמקיימים לרוב עבור חברי קבוצת הגיל של חתן או כלת המצווה ולרוב מתקיים בחצר גדולה או אולם קטן. מספר המשתתפים מצומצם יחסית והומוגני מבחינת גיל ובמידה מסוימת גם בסגנון המוזיקה. לתקליטן זה אמנם מקל מבחינה מוזיקלית אך אם באירוע בר מצווה באולם גדול או בחתונה התקליטן הוא גם המנחה, אז באירוע קטן של בר/בת מצווה התקליטן נדרש ליותר מהנחיה הוא נדרש להפעלה. ילדים בגילאי המצווה נוטים להשתעמם מהר רק מריקוד (וגם להתעייף) ולכן נדרש מהתקליטן לשלב הפעלות שונות שמוסיפות עניין.

למדריך המלא שלנו בנושא – תקליטן לבר מצווה

לסיכום

מציאת תקליטן לחתונה או אירוע בצפון היא משימה חשובה ולא משנה היכן אתם מתגוררים. תקליטן הוא הרוח החיה של האירוע, לא נגזים יותר מדי אם נאמר שבמידה רבה אירוע יכול לקום או ליפול על המוזיקה שלו.

לאלו המתגוררים בצפון מומלץ לחפש ולבחור תקליטן מהאזור שלכם בראש ובראשונה בשל הנוחות של תהליך החיפוש והבחירה מבחינת מרחק, זמן ונסיעה.

ב – ”פעימות מוסיקה לאירועים” תוכלו למצוא תקליטן מקצועי לכל אירוע ובאזור הצפון בקלות ובמהירות.

שאלות נפוצות

ההבדל בין חתונה למסיבה שאינה אירוע משפחתי חברתי בדרך כלל נעוץ באופי הקהל. לחתונה מגיע קהל הטרוגני מבחינת גיל, מבחינה מוזיקלית ומבחינת היכולת והרצון לרקוד. לעומת זאת, מסיבה היא אירוע שברוב הפעמים יהיה עבור קהל הומוגני ובעל תחומי עניין משותפים. מבחינת התקליטן אין הרבה הבדל, המטרה שלו עדין תהייה להרים ולהקפיץ את הקהל, אך ייתכן כי להרים קהל של חתונה המשימה תהיה מעט יותר מורכבת עקב ההבדלים בתוך הקהל.
לכל אירוע ניתן להוסיף תוספות שתפקידן להוסיף אווירה, עניין, לעודד ולעורר את הקהל. תוספות אלו הינן בתשלום נוסף והעלות שלהם משתנה. התוספות הפופולאריות הן : תותחי לייזר, תותחי עשן יבש, זיקוקים, בלוני אורז ענקיים, רקדנים מקצועיים, תוספת נגן לשלב מוזיקה חיה ועוד.
כשזה מגיע לתכנון חתונה, ישנן עלויות רבות הקשורות לשכירת תקליטן לחתונה. החל מעלות הציוד והשירותים של התקליטן ועד עמלות נוספות לבקשות מיוחדות, זוגות צריכים להיות מודעים לכל העלויות הכרוכות בהעסקת תקליטן לחתונה. בנוסף יש לקחת בחשבון שאם הזמנו תקליטן לחתונה בצפון שאינו גר בצפון אנו נצטרך לשלם לו עלויות נוספות של הגעה לחתונה לכן מומלץ לקחת תקליטן מקומי שגר בצפון בשביל לחסוך עליות. כדאי מאוד לדעת אילו עמלות עשויות להיכלל בעלות העסקת הדיג’יי יכולה לעזור לזוגות לתכנן את התקציב שלהם בהתאם ולהבטיח שיש להם מספיק כסף כדי לכסות את כל ההוצאות.