תקליטן לאירועים

אני צריך להגיע לאירוע” או “יש לי איזה אירוע בערב“, אלו משפטים שלכולנו יוצא לומר ולחלקנו אפילו בתדירות גבוהה (גבוהה מדי לפעמים).

ככה זה, בעקבות היותנו יצורים החיים בחברה, חיי היום יום שלנו שזורים באירועים שונים ומשונים, אירועים מהעבודה, אירועים משפחתיים, אירועים של הילדים בבית הספר, אירועים של חברים ובטח שכחנו עוד כמה סוגי אירועים.

בשנים האחרונות, חלה עלייה גדולה בשילוב של DJ או תקליטנים באירועים כאלו, כחלק מהוספת תוכן מוזיקלי שתמיד מהווה תוספת חשובה לאירועים, שלא נאמר שיש אירועים שהם לא אירועים בלי ה – DJ.

מוזמנים להיכנס איתנו לעולם האירועים של התקליטנים והדי ג’ייז.

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה.

 

מחפשים תקליטן לאירועים? יש לך כמה אירועים בדרך ואתם מחפשים מישהו איכותי וטוב שייצר לכם אווירה שתרים את האורחים שלכם ואתכם באוויר?

תפסיקו לחפש כי אתם הגעתם למקום הנכון אצלנו בפעימות מוסיקה לאירועים אנחנו נדאג לכם לאירוע בלתי נשכח!

הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת בהתאם לגודל של האירוע שלכם!💰

עשרות אירועים גדולים וקטנים עם אנשים נפלאים אשר נכנס לנו ללב! ❤️

שירות אישי ובחירה של המוזיקה המתאימה ביותר לכל שלבי האירוע שלכם🎵

תקליטנים איכותיים בעלי ניסיון עשיר המתמחים באירועים גדולים וקטנים הפרוסים בכל הארץ 🎧

 בניית הפסקול המוזיקלי המושלם עם כל השירים הטובים ביותר בהתאם לקהל ולקונספט של האירוע שלכם 🎼

 

מה זה אירוע עם תקליטן?

ברוב מוחלט של המקרים אירוע שאליו מוזמן תקליטן או במילים אחרות DJ מדובר בסוג של מסיבה שכוללת התכנסות של אנשים עקב סיבות שונות אך לכולם מטרה דומה והיא כיף, שעשועים ועניין.

במרבית המקרים התקליטן הוא האחראי העיקרי על החלק של הכיף באמצעות השמעת מוזיקה מתאימה המאפשרת לאנשים להנות מריקוד, תנועה ולפעמים רק מהאזנה.

 

מה עושה תקליטן לאירועים?

תקליטן לאירועים מוסיף את הצבע ויוצר את האווירה של האירוע. כמובן שזה נעשה בתיאום עם מתכנני האירוע בהתאם לאופי האירוע ובהתאם לקהל המשתתפים.

DJ מקצועי בקיא במגוון סגנונות מוזיקה, יודע להתאים את המוזיקה לקהל, לעשות התאמות להתפתחויות במהלך האירוע, יודע להאזין לבקשות של הקהל שלו ובסופו של דבר להיות הכוח המניע של האירוע.

תקליטן לאירועים דיג'יי לאירועים

 

איך בוחרים את המוזיקה המתאימה לאירוע?

בחירת המוזיקה הנכונה לאירוע יכולה להיות משימה לא פשוטה. המוזיקה קובעת את הטון ואת מצב הרוח של האירוע, ולכן חשוב לעשות את זה נכון. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מוזיקה לאירוע. סוג האירוע, העדפות הקהל והתקציב משחקים תפקיד בבחירת המוזיקה המושלמת לאירוע שלכם.

בנוסף, תצטרך להחליט בין לשכור מוזיקאים חיים או לנגן רצועות מוקלטות מראש. עם בחירה נכונה שתואמת את הקהל שלך באירוע אתה יכול למצוא את המוזיקה המושלמת כדי להפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח ומהנה עבור כל המעורבים.

אילו כישורים אני צריך כדי להיות DJ לאירועים?

להיות DJ לאירועים היא דרך מצוינת לחלוק את התשוקה שלך למוזיקה עם העולם. כדי להצליח בתפקיד זה, אתה צריך להיות בעל כמה מיומנויות מפתח, כגון יכולת לקרוא את הקהל ולהבין את הטעם המוזיקלי שלהם, ידע בז’אנרים שונים של מוזיקה וכיצד לערבב אותם יחד, ויכולת להשתמש בציוד סאונד עדכני.

תקליטנים לאירועים צריכים גם להיות מסוגלים לעבוד היטב תחת לחץ ולחשוב מהר כאשר מתעוררות בעיות בלתי צפויות. בעזרת הכישורים הללו תוכלו ליצור אווירה מדהימה לכל אירוע!

לאילו מקומות די גיי לאירועים יכול להגיע ולעשות את עבודת הדי גיי שלו?

DJ יכול להקים עמדת עבודה בכל מקום אם מתאמים איתו מראש. ברור כי באולמות מסודרים, מועדונים וכדומה זה יחסית פשוט שכן למקומות הללו יש עמדות מוכנות עבור די ג’ייז. אולם גם אם האירוע מתרחש בחוף הים, יער מרוחק, פארק ציבורי, בית פרטי, בריכת שחייה או במקומות בלי חשמל, ה-DJ יכול להגיע ולהעמיד עמדת תקלוט תוך כדי מציאת פתרונות לכל האתגרים שהסביבה מציבה לו.

 

סוגי אירועים וסוגי תקליטנים

ישנם עשרות סוגי אירועים , בהם די ג’ייז מופיעים, אירועים גדולים וקטנים, ציבוריים ופרטיים, למבוגרים, לילדים או קהל משולב, לחברות עסקיות, ציבור הרחב ועוד. ננסה להציג לכם בקצרה אירועים שונים ונאפיין את תפקיד או סוג הדי גיי הנדרש לאירוע.

 

ימי הולדת

יש מי שחושבים שלהפעיל ילדים ביום הולדת זה קל, אך המציאות היא רחוקה מכך. הילדים היום בררנים מאד ומאבדים עניין עוד יותר מהר, על כן תקלוט באירוע יום הולדת הופך להיות אתגר ל-DJ.

זה אירוע שעל ה-DJ לשלב שירים, הפעלות, מתן תשומת לב לילד היום הולדת, כשברקע בחלק מהמקרים יש הורים שמתערבים ומבקשים כל מיני בקשות. DJ ימי הולדת זו מיומנות ונדרש די גיי פעיל, כריזמטי, עם יכולת שיח עם ילדים.

 

בר/בת מצווה

אירועי מצווה מתחלקים לרוב לשני סוגים. אירועים גדולים שנערכים באולמות ובהם קהל הטרוגני הן מבחינת גיל והן מבחינה מוזיקלית, ואירועים קטנים שהם מיועדים לשכבת הגיל של ילד המצווה.

אירוע בר מצווה גדול דומה במקצת לחתונה לפחות באתגר המוזיקלי שבו על הדי גיי לבנות תוכנית מוזיקלית מתאימה לקהל מגוון, בהתאם לסגנון שמזמיני האירוע וחתן המצווה מבקשים. בנוסף באירוע בר/בת מצווה הדי גיי הוא גם סוג של MC בהיבט של הנחיית האירוע לכן נדרש, קול נוכח, חוש הומור ויכולת לשלב בין הדברים.

אירוע בר מצווה קטן לשכבת גיל הומוגנית הוא יחסית פחות מורכב. זה אירוע שבעיקר מצריך מהדי גיי להיות בקיא במוזיקה הפופולארית בקרב בני ה 12-13, יכולת לשלב הפעלות ולתת תשומת לב ראויה לחתן האירוע.

למדריך המלא עם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא תקליטן לבר מצווה

למדריך המלא שלנו עם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא תקליטן לבת מצווה

חתונות

אולי האירוע המורכב ביותר לדי גיי, בעיקר מבחינת ציפיות גבוהות של החתן והכלה ביום המאושר בחייהם. תקליטן לחתונה הוא כמו קוסם, צריך לדעת להוציא שפנים מוזיקליים מתאימים בזמן הנכון, צריך להתאים את עצמו לקהלי היעד השונים בחתונה, שכל אחד ממנו מצפה לקבל את סגנון המוזיקה שלו.

כשאנשים נשאלים איך היה אירוע החתונה שהיו בו הם לרוב יתייחסו לשלושה דברים, איך נראתה הכלה, האם היה מה לאכול ולשתות ואיך הייתה המוזיקה.

די ג'יי לחתונה

אירועי סיום

מדובר באירועים בהם הקהל יחסית הומוגני (למשל טקס סיום י”ב, אירוע סיום קורס ועוד) ועל כן מצד אחד לדי גיי קל יותר בהתאמת המוזיקה, אולם מצד שני, נדרשת ערנות ויכולת גבוהה להרגיש את הקהל ואת החיבור שלו למוזיקה ולבצע התאמות.

מאפיין נוסף של אירועי סיום הוא ריבוי בקשות של הקהל לשירים מסוימים, כאן הדי גיי נדרש לגלות הבנה אך גם לעמוד על המקצועיות שלו (ולהיות קצת קשוח), מבחינת שילוב שירים שאינם מתאימים לאווירה הקיימת רק בגלל בקשה של אורח.

 

אירועים בחברות עסקיות

מדובר באירועים שהם לרוב יותר מאופקים ברמת המוזיקה והריקודים (אנשים לא תמיד מרשים לעצמם להשתחרר לגמרי ליד עמיתים לעבודה). לכן הדי גיי נדרש לקרוא את המפה “השיתופית” להתחיל במשהו שלא מאיים, יותר מאפשר ובמידה ויש היענות ושיתוף פעולה גבוה יותר להגביר את הקצב.

באירוע כזה, אנו ממליצים במידה האפשר למזמיני האירוע לאפשר לדי גיי לדבר (טלפונית) כמה ימים לפני האירוע עם כמה עובדים בולטים בחברה ולשמוע מהם על אופי העובדים האחרים מבחינת העדפות מוזיקליות, ריקודים ואווירה. בסופו של דבר העובדים מכירים את חבריהם לעבודה טוב יותר מהמנהלים.

 

תקליטן לאירועי חברה

 

אירוע במתחם ציבורי (לרוב ביוזמת הרשות המקומית)

מדובר באירועים שאליהם מגיעים תושבים מכל הגילאים, לרוב כולל ילדים, כך שמדובר למעשה באירועים מסוג הפנינג. ה-DJ לרוב ישמיע את השירים הנמצאים בראש רשימות ההשמעה, ישלב שירים לועזיים ועבריים וייתן נגיעות של סגנונות שונים.

במידה ומדובר באירוע על בסיס ז’אנר מוזיקלי כמו היפ הופ, אז מדובר אמנם באירוע קל יותר מבחינת תכנון רשימת השמעה, אך עדיין מצריך התאמות תוך כדי האירוע בהתאם לתגובות והתחברות של הקהל.

 

אירועים לנשים או אירועים לגברים

אירועים אלו יכולים להיות כחלק מאירוע ההעצמה, או כחלק מתפיסה דתית. על מזמיני האירוע לשבת עם הדי גיי ולתת לו כמה שיותר מידע על אופי האירוע, הנסיבות שלו והמטרות שלו. באירוע הומוגני מגדרי הדי גיי נדרש להפגין הבנה ורגישות לצד התאמת מוזיקה מתאימה.

 

אירועי מחאה

באירועים אלו נדרשת מוזיקה שמשתלבת עם מטרת האירוע מצד אחד, אך מצד שני מאפשרת לקהל גם שחרור והתפרקות מהרצינות של נושא המחאה.

על הדי גיי מצד אחד להכיר ולהבין את מטרת המחאה, מצד שני לבחור שירים שמשתלבים במחאה אך גם מאפשרים מרחב “רך” יותר בכדי לאפשר מקום משוחרר יותר לקהל המוחים.

באירוע כזה על הדי גיי להיזהר מלהזדהות יתר על המידה עם מטרת האירוע, עליו לשמור על מקצועיות.

 

לסיכום

יש אירועים מכל מיני סוגים, לכל אירוע אופי משלו עם ציפיות שונות של מארגני האירוע. תקליטן מקצועי מבין זאת וידע לומר לכם אם הוא הכתובת הנכונה או לא. אף אחד לא רוצה להכשיל או להיכשל באירוע.

הפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח עם התקליטנים המומלצים ביותר! מחתונות ועד אירועי חברה, התקליטנים שלנו מתמחים ביצירת אווירה מדהימה ומוזיקה שלא משאירה אף אחד יושב. פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ולהזמנת התקליטן המושלם עבורכם.

שאלות נפוצות

עלות תשלום לדי גיי משתנה בהתאם לאופי האירוע. בין הקריטריונים המרכזיים המשפיעים על המחיר ניתן לציין, מיקום האירוע, כמות משתתפים, משך זמן, מקום עם תנאי עמדה קיימים או ללא, ניסיון ומוניטין ועוד.
די גיי שרוצה להתפרנס לא יכול להרשות לעצמו להתמחות רק בסגנון אחד, אך הרבה מעבר לכך, די ג’ייז הם אנשים שאוהבים מוזיקה וככאלו אין אפשרות שהם יאהבו רק סגנון מוזיקלי אחד. לכל הפחות הם יהיו עם נטייה גבוה יותר לז’אנר מסוים, אך ההיכרות שלהם ואהבה שלהם למוזיקה לא באמת מאפשרת והם גם לא רוצים להיות מוגבלים מבחינה מוזיקלית. 
נכנסים לאתר, קוראים מה ה-DJ מעיד על עצמו, במה התוכן עוסק, והכי חשוב, מתקשרים, קובעים פגישה ומגיעים להתרשמות משיחה אישית. פגישות היכרות כאלו הן ללא עלות ותקבלו גם קפה וגם ייעוץ אמיתי. בחברת ”פעימות מוזיקה לאירועים” מבטיחים גם לענות בכנות לשאלה האם אצלנו תמצאו את ה-די ג’יי שאתם מחפשים. עבודה ופרנסה חשובה לנו אך לא יותר מהתאמה המוזיקה לאורחים שלכם ולכם.