תקליטן לבר מצווה

“קבלו במחיאות כפיים סוערות את חתן הבר מצווה”, אלו מילים שכל תקליטן לבר מצווה מדקלם מתוך שינה. בשנים האחרונות מסיבות בר/בת מצווה הפכו לעוד יותר מבוקשות ועוד יותר מושקעות. אך גם לפני כן ובטח גם היום מאחורי הצלחה של מסיבה עומד התקליטן או ה-DJ.

ילדים בגיל הזה אוהבים מוזיקה (מסוג מאד מסוים), אוהבים לרקוד וגם הפעלות מתאימות לגיל. לכן כשבוחרים את ה –DJ לאירוע צריך לבחור את המתאים ורצוי כזה בעלות כלכלית סבירה.

אז מיד נספר לכם (י”ג דברים) על תקליטן לבר המצווה (וגם לבת המצווה).

לשמיעה של כל המדריך הזה לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה.

 

מחפשים תקליטן שיודע לשלב בין מוזיקה שילדים אוהבים לבין אווירה שמבוגרים מתחברים אליה?

אם כן אז הגעתם למקום הנכון אנחנו נדאג לחגיגת הבר המצווה שתמיד רציתם!

מחירים זולים ונוחים בהתאם לגודל האירוע! 💰

עשרות בר מצוות מרגשות עם נערים צערים שנכנסו לנו ללב! ❤️

ליווי אישי עם חתן הבר מצווה והמשפחה בבחירת המוזיקה לכל שלבי האירוע 🎵

תקליטנים מקצועיים בעלי ניסיון רב המתמחים בבר מצוות בפרט ופרוסים בכל חלקי הארץ 🎧

 בניית הפלייליסט המושלם עם כל השירים הפופולריים ביותר בהתאמה לילדים ולקונספט של הבר מצווה🎼

 

1 – ציון וחגיגת בר מצווה, חובה, מסורת או מנהג?

לציין את בר המצווה זו מסורת נהוגה לאורך דורות. הלכות בר המצווה אינם הוראות מן המקרא והמקור שלהם הוא מהתורה שבעל פה (הלכה למשה מסיני).

בהתאם להלכה, החל מגיל מצווה על הנער להתחיל לקיים את מצוות התורה בזכות עצמו. התהליך של ציון גיל המצוות כולל לפי המסורת מספר פעולות שחובה על בן המצווה ועל אביו לעשות.

חובות בן המצווה – הנחת תפילין (לרוב חודש לפני גיל המצווה, יש עדות שמתחילים אפילו שנה לפני גיל המצווה), עלייה לתורה (יש הנוהגים לעלות פעמיים, פעם אחת בסמיכות ליום ההולדת עצמו ופעם אחת בשבת ויש הנוהגים לעלות לתורה רק בשבת שאחרי) וחשוב לא פחות, נשיאת דרשה.

חובות האב – מלווה את הבן בכל הפעולות ולאחר העלייה לתורה בשבת עליו לומר את התפילה “ברוך שפטרני מעונשו של זה”.

 

2 – מסיבת בר מצווה?

מכיוון שטקס הבר מצווה נעשה בבית כנסת, לרוב בפני קהל מצומצם (כמה שמכיל בית הכנסת) הכולל, בני המשפחה קרובים, שכנים ומוזמני בית הכנסת, הרבה מאד משפחות מקיימות אירוע בר מצווה נוסף, גדול יותר. לאירוע זה מזמינים את בני המשפחה המורחבת, חברי משפחה, חברי הכיתה של  חתן המצווה, עמיתי לעבודה של ההורים ועוד אורחים. יש משפחות שעושות אירוע נוסף רק לקבוצת השווים של בן המצווה (כיתה, חברים מהשכונה וכדומה).

אירוע חברתי גדול עם קהל אורחים מגוון או אירוע קטן יותר לקהל הומוגני, מחייב אווירה, שמחה (מעבר לחגיגיות, ארוחה ודרשה) ולשם כך יש שירים, מוזיקה ודי גיי להעביר אותם.

לעוד פרטים בנושא מוזיקה מותאמת לאירועים

תקליטן לבר מצווה/ דיגי לבר מצווה

 

3 – איך אומרים, תקליטן בר מצווה או dj בר מצווה?

לא משנה איך תקראו לו או לה תקליטן או dj הוא ייעשה את אותה העבודה. ינחה, יפעיל וירקיד את האורחים, יתאים את המוזיקה בהתאם לחלק באירוע (שמח, מרגש, הפוגה לאוכל וכדומה).

 

4 – איך בוחרים תקליטן לבר מצווה?

בר מצווה חוגגים רק פעם אחת בחיים ולכן יש חשיבות לבחירה נכונה של רכיבי האירוע. למשל, צלם שיתפוס רגעים נכונים ובאיכות, ארוחה טעימה שיזכרו ואולי הכי חשוב, את התקליטן שנותן צבע, רגש ואווירה לאירוע. הרבה מאד מונח על הכתפיים של התקליטן לכן הבחירה צריכה להיות מוצלחת, אז בכדי לעזור לכם ריכזנו מספר המלצות לבחירת תקליטן.

  • כנסו לאתר שלו (בעידן של היום תקליטן ללא אתר יכול להעיד על מידה מסוימת של חוסר מעודכנות). באתר חפשו תכנים, נסו להתרשם האם התוכן מקצועי, חפשו חוות דעת, חפשו סרטונים שהועלו מאירועים שהנחה.
  • היפגשו עם 2-3 תקליטנים, התרשמו מהשיח איתם, פניות, הבנה, ניסיון, היכרות עם סוג האוכלוסייה שצפויה להיות באירוע ופתרונות לבעיות שיכולות להתרחש. בשורה התחתונה, אתם מחפשים כימיה ותקליטן שמבין את הצרכים שלכם.
  • בקשו מהתקליטן אפשרות להגיע לאירוע בר מצווה אחר שהוא מעביר והתרשמו (בלי להפריע לאירוע כמובן), כי אין כמו לראות את המראה ולשמוע את הקולות.

 

5 – כמה עולה תקליטן לבר מצווה?

עלות תקליטן מושפעת מהדרישות ואופי האירוע. למשל, האם האירוע בערב או בצהרים?, האם ביום חו”ל או בחמישי בערב או שישי?, האם האירוע באולם מסודר או בשטח פתוח כמו יער או פארק? כמות משתתפים, משך זמן האירוע? האם אתם רוצים תוספות לשדרג את האירוע? ועוד פרמטרים. לרוב המחיר לאירוע יכול לנוע בין 1500 ₪ לאירוע בר מצווה קטן הומוגני ועד 6000 ₪ ויותר לאירוע גדול.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת בהתאם לגודל האירוע שלכם מתקליטן בעל ניסיון עשיר לחצו כאן

6 – על חשיבות יכולת ההנחיה של תקליטן לבר מצווה

בשונה מאירועים אחרים, אירוע בר מצווה הוא אירוע בעל דופק מהיר, יש בו הרבה יותר נערים ונערות שמאופיינים כאוכלוסייה בעל סף שעמום גבוה במיוחד. על הדי גיי להיות עירני, קשוב ובעיקר וורבאלי, כריזמטי, עם חוש הומור בכדי שיוכל לסחוף את הקהל אחריו.

בבחירתdj  לבר מצווה וודאו כי הוא עם קול ברור ונעים, בעל יכולת להלהיב, לשלב בדיחות פה ושם והכי חשוב, יודע לדבר גם בשפה של הנערים והנערות של היום.

 

7 – יש הבדל בין תקליטן לבת מצווה ל-תקליטן לבר מצווה?

אין הבדל כאשר מדובר באירוע שקהל היעד הוא בנים ובנות. הבדל אפשרי שקיים הוא סביב כך שסביר להניח שבאירוע בת מצווה תהיינה יותר ילדות כאורחות של ילדת בר המצווה ותקליטן טוב צריך לדעת להשמיע מוזיקה שמתאימה לילדות בגיל הזה.

במידה ומדובר באירוע מצווה לבנות בלבד או מצווה לבנים בלבד אז התקליטן ידע להגיע מוכן עם מוזיקה ותוכן מותאם.

לעוד מידע בנושא – תקליטן לבת מצווה

8 – אירוע בר מצווה בערב לקהל אורחים מעורב

באירוע מסוג זה, צפויים להיות אורחים עם שונות גבוהה מבחינת גיל, טעם מוזיקלי ואף במידת המוכנות לקחת חלק פעיל באירוע. לאירוע כזה יש דמיון רב לחתונה ועל כן נדרשת מהתקליטן יכולת ליצור אווירה מתאימה עם שירים ומוזיקה שמתאימים לכל הגילאים. לתת זמן ומקום לכל סוג מוזיקה ושירים, להסביר ולכוון את הקהל לכל אחד מהסוגים. על התקליטן להיות עירני לתגובות ולשיתוף פעולה, להקשיב לבקשות ולעודד את הקהל.

למדריך המלא והמפרט שלנו בנושא – תקליטן לחתונה

9 – האם צריך אטרקציות?

אטרקציות או תוספות נועדו בעיקר לתת ייחודיות לאירוע ותוכן נוסף למי שפחות מתחברים בצורה ישירה לריקודים. יש מגוון גדול של תוספות, כאלו הקשורות ישירות לרחבת הריקודים ועד כאלו המאפשרות פינות עשיה ועיסוק להפוגה ולאלו שפחות מתחברים.

תקליטנים אשר מתמחים במסיבות בר מצווה יכולים לספק מגוון אטרקציות כמו התאמה אישית של רשימות השמעה בהתאם לנושא האירוע, יצירת אפקטים קוליים ייחודיים, מתן אפקטי תאורה ועוד. עם תקליטן מקצועי במסיבת בר המצווה שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם ייהנו משלל אטרקציות תאורה מגניבה וכמובן מוזיקה שתרים את האווירה לאורך כל מסיבת הבר מצווה.

אטרקציות למסיבת בר מצווה

 

10 –  מפגש הכנה עם התקליטן לפני האירוע?

לאחר בחירת תקליטן תתקיים פגישה משותפת שתכלול את הורי ואת חתן בר המצווה יחד עם ה-dj בכדי להכיר לעומק, לעבור על תוכן האירוע, לוחות זמנים, לשמוע מה המוזיקה שמעניינת את הילד ואת חבריו, להבין מי עוד צפוי להיות באירוע ובעיקר בכדי שתוכלו לתת הכוונה לתקליטן מבחינת ציפיות ותיאום לאופן בו הוא מנהל ומנחה את האירוע.

 

11 – איזה שירים מומלצים לבר מצווה?

על השאלה הזהו ניתן לענות בהתאם לסוג הקהל באירוע ועל ידי התקליטן . תקליטן מקצועי מעודכן באופן קבוע בשירים ובמוזיקה הפופולארית בקרב נערים ונערות בגיל הבר מצווה.

 

12 – האם גם לאירוע בר מצווה צריך לשלם לאקו”ם על שימוש בשירים?

בכל אירוע יש לשלם אגרת אקו”ם (אגודת הקומפוזיטורים והמלחינים) המייצגת את זכויות האומנים.

 

 13 – לסיכום

בר או בת מצווה זה אירוע שרוצים לזכור, זהו אירוע לחיים. כמו שמקדישים זמן לבחירת בגד, קייטרינג, צלם, צריך להקדיש זמן לבחירת dj, שכן על הdg  יקום וייפול האירוע שלכם.

צרו איתנו קשר עוד יום לקביעת פגישה ראושנה ללא עלות כך שתוכלו לקבל גם תקליטן מקצועי וגם עוד הרבה עצות וטיפים לארגון האירוע מהניסיון שלנו.

שאלות נפוצות

העסקת תקליטן לבר מצווה היא החלטה חשובה והעלות יכולה להשתנות מאוד בהתאם לניסיונו, המוניטין והשירותים המוצעים של התקליטן. טווח טיפוסי לשכירת תקליטן לבר מצווה נע בין 5,000 ל-2,000. ש’’ח גם גורמים כמו גודל האירוע וסוג הציוד הדרוש ישפיעו על העלות הכוללת. בעת בחירת תקליטן, חשוב לקחת בחשבון את המקצועיות, שירות הלקוחות ומבחר המוזיקה שלו על מנת להבטיח שהאורחים שלך ייהנו באירוע שלכם.
תקליטנים לבר מצווה צפויים לספק מגוון רחב של מוזיקה כדי לבדר את האורחים. ממוזיקה יהודית מסורתית ועד רוק קלאסי, פופ והיפ הופ, יש משהו לכולם בבר מצווה. התקליטן חייב להיות מסוגל לקרוא את הקהל ולהתאים את רשימת הסט שלו בהתאם על מנת להבטיח שכולם ייהנו. כמו כן, עליהם להכיר את המנהגים והמסורות היהודיות כדי להשמיע את השירים המתאימים בזמנים הנכונים לאורך הטקס. עם מבחר מוזיקה מושלם, תקליטן לבר מצווה יכול לדאוג שכולם ייהנו ויחגוג את היום המיוחד הזה בסטייל!
תקליטנים לבר מצווה מספקים מגוון רחב של שירותים שיעזרו להפוך את חגיגת בר המצווה למיוחדת ובלתי נשכחת. מאספקת מוזיקה ובידור ועד תיאום פעילויות, לדיגיי לבר מצווה מקצוען ואיכותי יש את המומחיות להבטיח חוויה מהנה לכל האורחים. DJ טוב בעל ניסיון ארצה גם לעבוד אתכם כדי ליצור רשימות השמעה מותאמות אישית, ליצור אפקטים קוליים ותאורה, לתאם פעילויות קבוצתיות ואפילו לספק שירותי הפקת וידאו. בעזרתם תוכלו להבטיח שהבר מצווה של בנכם תהיה כזו שתיזכר לשנים הבאות.